Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez gonosz dolog a részemről?...

Ez gonosz dolog a részemről? Öreg macskák

Figyelt kérdés
Van egy19 és egy21éves macskánk, de én szeretnék egy játékos ifjonc cicát, de nem engedik míg az egyik meg nem hal. Lehet görény dolog de mélyen belül valahol ezt kívánom (vagy még sem mert sajnálnám) de megcsillan idönként a szemem elött. Végül is szép hosszu boldog életük volt, van..mert bántani nem tudnám de vágyok egy kis cicára. Ezért el itéltek?

2018. márc. 27. 22:36
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
93%
Önző vagy, igen. Neked még minden bizonnyal bőven lesz időd kismacskázni, de nekik ez az egy életük van.
2018. márc. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, görény dolog. Több görény.
2018. márc. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
'Öreg macska vagyok már... annyira szeretnék odabújni egy kisbabához, hogy újból érezzem a fiatalság csodáját, de van egy a <19 éves kölyök, és amíg ez van, biztos nem lesz a családban új kisbaba, mert ez még a pelenkát is elirigyelné tőle... Gonosz dolog a részemről, hogy azt kívánom, bárcsak fulladna meg egy pohár víztől?'
2018. márc. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
90%
Mikor az én 20 éves cicám meghalt, belebetegedtem! Szóval durva a te gondolkodasod. Csak megunnad az új cicád is ha felnő. Én fogadtam örökbe kidobott kiscicat, de a 'régi' cicám sosem pótolja semelyik.
2018. márc. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekik csak ez az egy életük van. De te jobb esetben 80 évet élhetsz... Nekem 2 éve hunyt el a macskám, de ha rá gondolok, egy medencét tele tudnék sírni..
2018. márc. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez gonosz dolog. De ha legyőzöd a macska halálának a kívánságát, az rendkívül dicséretes dolog.
2018. márc. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Meg győztetek köszönöm, már más szemmel nézek rájuk, eddig is szerettem őket, de jött pár elég megható komment és bele képzeltem, ha valamelyik meghalna szerintem már nem is akarnák kis cicát egy darabig, sokat sírnák.Törödök inkább velük míg még vannak nekem;(
2018. márc. 28. 13:34
 18/24 anonim ***** válasza:
0%
Cicucik
2018. márc. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

17: Helyes dolog volt, hogy beláttad!!!


Nekünk volt anno édesanyámmal egy közös kandúrcicánk, amikor meghalt hetekig rám jött a zokogás random helyeken**. Munkába menet, beérve, haza, boltból ki kellett jönnöm stb.

Most van egy saját lánycicám aki 8 éve velem van, szívem csücske, több barátnőt is átvészelt :D és tényleg annyira kötődöm hozzá, hogy engem sokkolt amit írtál a kezdőposztban. (Egyből a sajátjára asszociál ugye az ember)


**Képzelj el egy (anno)120 kg-os meglett férfi embert :P

2018. márc. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm#19 te is csak erősitettél. Most épp a 19éves mogyival fekszem:) simizem és remélem mindig velem marad;))
2018. márc. 28. 23:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!