Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tényleg ennyire gáz a Whiskas?

Tényleg ennyire gáz a Whiskas?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy a macska jobb minőségű száraztápot kap, amit szeret is, eszik is. Tehát megvan a megfelelő tápanyag-bevitel.

Ha emellé kapja a "gagyi" nedves tápot, az tényleg akkora gond?


A szitu az, hogy most jobb minőségű nedves tápot kap (15% körülit), ám teljesen mindegy, melyik ízesítéssel próbálkozunk, a levét felnyalja, a husi megy a kukába. Tehát ő ezt a szaftot szereti rajta igazából.

Na most, tudom, hogy a gagyi táp csupa ízfokozó, de ha azt megenné esetleg...? Vagy semmiképp sem érdemes ilyesmivel próbálkozni?



2018. márc. 29. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Eleve nincs hasznos beltartalma a reklám és a gagyi cuccoknak . A konzerv teli van vízzel az sem táplál . Maszeknál 1200 Ft kimérve a viskas Kitekat máshol a 2kgos Premier több változatban 3000 Ft . Nem éri meg a vacak .
2018. márc. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nedves tápról beszélünk kizárólag, szárazból eszi a jó minőségűt, azon nem akarok változtatni.

Nem az ára miatt gondoltam első sorban, hanem mivel a jobb minőségűnek is a "haszontalan" részét szereti, ezért próbálnék olyat adni, amit meg is eszik.

2018. márc. 29. 15:40
 3/5 anonim válasza:
100%
Ha szárazból minőségit kap, szerintem a macska egészsége szempontjából nem feltétlenül okoz gondot, ha nedvesből Whiskast. Esetleg nézd meg, hogy hasonló összetételű, de olcsóbb nedvessel mit kezdene, mert amellett, hogy tele van haszontalan dolgokkal a Whiskas, magasabb az ára is mint a kevésbé márkás hasonló kategóriás eledeleké. Vagy ha az ár nem számít annyira, próbálj ki több minőségi terméket is inkább, hátha megtalálod azt a minőségi nedves eledelt, amit szívesen eszik a cicád. Abban biztos vagyok, hogy azzal jársz a kegjobban, ha a száraz és a nedves eledel is a lehető legjobb minőségű, de úgy gondolom, hogy a száraz minősége fontosabb a nedvesénél.
2018. márc. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ugyanez... Enyém csak a csirkés previtalt hajlandó megenni, konkrétan már minden márkát kipróbáltam, otthagyja napokig széjjel szikkadni, csak lenyalja a szaftot. Natúr csirke húst se eszi. Tényleg semmit, csak és kizárólag ezt a vackot.


Szárazból egy elég drága fajtát kap, plusz mellé ezt. Neki nincs baja, karcsú, szép szőrű cica.

2018. ápr. 1. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, utolsó, kipróbáljuk mi is, hátha. :)
2018. ápr. 1. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!