Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kamilla teával ápolhatom a...

Kamilla teával ápolhatom a cicám szemét?

Figyelt kérdés
Kicsit be van gyulladva az egyik szeme.

2018. ápr. 6. 21:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is mindig azzal szoktam, mindig helyrehozza.
2018. ápr. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi, megnyugodtam. Az ő szervezetük kicsit más, ezért inkább megkérdeztem. Főzök is neki most.
2018. ápr. 6. 21:31
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen!
2018. ápr. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
De ha macskanáthás (ami egy vírusos betegség), akkor nem fog használni. Az vakságot is okozhat.
2018. ápr. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi is azzal törölgettük a kiscicaim szemet, amikor elkaptak a macskanathat, es begyulladt a szemecskejuk.

Arra vigyazz, hogy mindket szemet kulon vattapamaccsal torold at (ezt anyukam mondta anno), hogy ha az egyik mar nem fertoz, akkor ne vigye at!

Jo egeszseget nektek ! :)

2018. ápr. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Elottem szolonak amugy igaza van, a macskanátha magától a kamillától nem múlik el, de tüneteket tud enyhíteni :)
2018. ápr. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Értem, remélem hogy nem vírus. Köszönöm mindenkinek.
2018. ápr. 6. 22:08
 8/10 anonim ***** válasza:
A kamilla szárít, óvatosan használd. Ha nem segít, akkor mindenképp orvos. Egyébként is jobb, ha van egy kórkép, mielőtt kezelgetni kezdünk, nem?
2018. ápr. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Könnyezik is a szeme? Netán gennyes?

Más tünetei vannak? Tüsszögés? Orrfolyas? Sípoló, vagy szorcsogo légzés? Mennyi idős a Cica? Oltva van? Eszik, iszik, élénk? Milyen a szájának az állapota? Nincsenek benne fekélyek? Ezeket fontos megállapítani, segítenek megállapítani, hogy ez csak valami irritacio a szemén, vagy generalizalt betegseg-e, macskanatha valamelyik korokozoja-e? Mindamellett sokkal jobb lenne, ha látna egy állatorvos, főleg, ha nem javul.

2018. ápr. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Inkább szemvidító füvet vegyél. A kamilla szárít.
2018. ápr. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!