Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek, ha a macskám...

Mit tegyek, ha a macskám átszokott a szembeszomszédba?

Figyelt kérdés
haza már egyre ritkábban jár, kb. csak enni.Eddig egész nap bent akart lenni és csak este akart kimenni, így ment ez már 5 éve.Az utóbbi időkben viszont a szembe szomszéd ablakában ül és várja hogy beengedjék az ablakon keresztül.Már a tudtukra adtam finoman, hogy ne engedjék be és az utóbbi időkben nem is engedik, a macska továbbra is egyre inkább oda vágyik, velünk nem hajlandó lenni. Valakivel történt már hasonló? mit tegyek?
2018. ápr. 8. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Mi két macskánkon is "megosztoztunk" a szomszédokkal - reggel elmentünk dolgozni, persze, hogy a cicus szívesen ment át hozzájuk:) Az egyik néninek még macskakaját is vittünk, hogy ne a saját pénzéből kelljen erre költenie.

Mondjuk nálunk ettől függetlenül hozzánk is ragaszkodott az adott cicus: az egyik sokszor "várt" az utca végén, amikor hazamentem a suliból (az utca elején elkezdtem hívni, és mire a házhoz értem, már "csatlakozott"), a másik meg kb. fél órával a szokásos hazaérkezésünk után már hazajött:)

A legelején nekem is rosszul esett, de amikor végiggondoltam, hogy így jobb neki, már nem bántam - próbáljatok meg ti is nem féltékenyek lenni.

2018. ápr. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Krúdy Gyula válasza:
0%
A macskák természetre a legemberibb állatok a világon. Ott jó neki - oda megy. Hűség kuka, nem jelentesz neki semmit. Nem akarok gorombának, meg érzéketlennek tűnni, de ha nem így lenne nem írtál volna ide. Se kutyás, se macskás nem vagyok, nincs állatkám. Ez csupán tény. Vegyél egy kutyát, vagy várd meg míg úgy dönt visszamegy hozzád. Te visszafogadnád az exed miután máshol járt? Sok sikert. Tudom érzelmileg szar.
2018. ápr. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
26%

Tartsd bent a macskád a saját telkeden!

Köteles is vagy egyébként, meg mindenki más is, csak sz*rnak rá, aztán meg a neten panaszkodnak.

2018. ápr. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
49%
"Köteles is vagy egyébként" - hivatalosan igen, de ez a "nem életszerű" törvény kategóriája. Nálunk pl. masszív kerítés van 2 m magasan, az ültetési távolságok is be vannak tartva, mégis minden szomszéd felé van olyan fa, ahol bármelyik macska számára "kiépített ösvényt" jelent:)
2018. ápr. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!