Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van itt olyan aki régebben...

Van itt olyan aki régebben kevesebbet aludt, és átszokott a több alvásra, és ez látványos fejlődést hozott neki? Vagy fordítva hogy régebben többet aludt, és most kevesebbet és emiatt csúszik visszafele?

Figyelt kérdés
2016. máj. 30. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindkettő előfordult már nem is egyszer.
2016. máj. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

és pontosan hogy kell érteni?


pl addig 6 órát aludtál átlagban, és átszoktál 8-ra?

2016. máj. 30. 20:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem alapból vannak időszakaim amikor szarul alszom, ez van, hogy hetekig eltart. Volt, hogy a melló meg a stressz miatt 4-5 órákat aludtam, de azokat se egyhuzamban. Az ilyenek rohadtul leszívják az embert, de hát ez van ilyen az élet. A hétköznapok nem mindig arról szólnak, hogy te izmot kell, hogy építs, csak sokan ezt elfelejtik, vagy azért mert anyuval élnek még, vagy megtehetik, hogy elfelejtsék. Attól függetlenül ugyanúgy edzettek, meg legalább a kaját próbáltam tartani amennyire lehet.
2016. máj. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*edzettem
2016. máj. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Cortez70 ***** válasza:
Sosem voltam jó alvó, max 6 óra ha megvan átlagban. Lehet, hogy nekem ennyi elég, így is összehoztam némi izmot.
2016. máj. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én régebben 4 órákat aludtam, azután 7-8at és én láttam hogy kicsit gyorsabban fejlődök.
2016. máj. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Majd ha milliárdos leszek kipróbálom a fél napig alvást. Menne amúgy. :)
2016. máj. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Túl sok alvás káros. TÚl kevés káros.

Egyébként mérhető,ha megtudod fizetni.

Esti hormonkibocsátás+koncentráció.


Alváshiány lassan mutatkozik meg. észre sem veszed igazából,mert nem tánik fel a teljesítményromlás a fokozatossága révén. De különböző tesztekkel kimutatható.

Olvass alvásról könyveket,osztán megtudod mival,meg hogyvan. :-D

2016. máj. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!