Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy szobában alszotok a a...

Egy szobában alszotok a a babátokkal? Együtt vagy külön ágyban? Mennyi idős koráig? Könnyen átszokott külön, saját szobájába? Nálatok hogy van/volt ez?

Figyelt kérdés
2014. jan. 4. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy szobában aludtunk picinek is és most is. Igaz, költözés óta van saját szobája, de a fűtés miatt mi vagyunk az ő szobájában és ez egy darabig így is marad. Csak és kizárólag a saját ágyában alszik, nem vagyunk hívei az együtt alvásnak.
2014. jan. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy szobában alszunk, de van külön ágya és ott alszik. A mi ágyunkban nem alszik el, én meg nem erőltetem.
2014. jan. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
6hós koráig velünk aludt a lányunk, a mi szobánkban de a saját ágyában. Utána áttettük a szobájába. Nem volt semmi gond, nem sírt miatta, hogy új helyen alszik, szerintem még tetszett is neki az újdonság. Most a 2. kislányunk 4 hónapos, ő is a mi szobánkban van még, a kiságya a miénk mellett. Tavasszal fogjuk áttenni őt a másik szobába.
2014. jan. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 DeAnn ***** válasza:
30%
Egy szobában, nem is tenném másik szobába semmiképp. Velünk alszik a nagyágyban, születése óta, nem tudtam rászoktatni a kiságyra, most 16 hónapos.
2014. jan. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem 14 hós a fiam. Nálunk változó. A mi ágyunkban alszik el, aztán áttesszük a kiságyba. De hamarosan nagy ágyat kap, és akkor mi is elköltözünk a nagyszobába. A kisszoba pedig igazi gyerekszoba lesz. Ő sokszor igényli, hogy ott legyek mellette, így az ágy olyan lesz, amin én is elférek,ha szeretné, hogy ott aludjak vele. Szépen lassan pedig igyekszem leszoktatni róla. De amíg engem igényel,addig nem is akarok én sem nélküle lenni. Ettől függetlenül külön szobában fog aludni 15 hónapos korától.
2014. jan. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Saját szobájában alszik, saját ágyában. Még csak 1,5 hónapos, így természetesen én is a szobájában alszom egy kis heverőn. Majd egyszer visszaköltözött apjához... ami persze nem most lesz. :) Nem tudom, hogy ez hogy fog későbbiekben zajlani, de hátha nem lesz gond. Egyébként elalváshoz sem igénye minket, nem kell ringatni vagy ilyesmi, csak megtesszük a kiságyba és pár perc múlva magától alszik.
2014. jan. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

3 és 1 évesek.Velünk alszanak egy szobában,ez a nappalink is.

A pici sokat ébred,az első ébredés után már átveszem hozzánk.A naggyal is ez volt és magától leszokott az "átvándorlásról" most már csak ritkán bújik át hozzánk.

2014. jan. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!