Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mekkora baja lehet?

Mekkora baja lehet?

Figyelt kérdés

Most körülbelül 00:00 kor kiugrott a macskám a 6.emeletről...

Kerestem a lakasban es mivel nem talaltam megneztem lent hatha leugrott szegény.

Megtalaltam egy fa alatt fekudt,baja látszólag nincs de nagyon félt ott lent azert fekudt moccanni sem mert.

Felvittem próbáltam megnyugtatni.

Dorombolt rendesen sétál látszólag nincsen baja.

De lehet valami baja?

A sokk miatt esetleg? Sosem jart kint es most kb 15 percet egyedul volt a fa alatt. Esetleg belső sérülés? Egyenlore probal aludni. Nem merem levenni rola a szemem,nagyon féltem hogy esetleg reggelre nem fog felkelni.

Nagyon fáradt vagyok de az biztos hogy vegog mellette leszek es nem fogok aludni.

Mennyi esélye van?

Nagyon féltem őt.

Előre is köszi a válaszokat.



2018. ápr. 13. 01:33
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a fáradozást anyámnak nincs tul nagy szive...leszarja...vicces az egesz ahogy vislkedik...

Penzt sehogysem fog adni.

Köszönöm mégegyszer :(

2018. ápr. 13. 02:12
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Hiszek az itelokepessegedben es egyben elszomorit, hogy ennyi negativ elmenyed volt edesanyaddal. Ha fontos neked a cica elete, kerek probalj meg megis segitseget kerni, akarmilyen kicsit is az esely. Masik szolo, nagyszulok, rokonok?

Esetleg egy segitokesz forumlako?

En sajnos nagyon messze vagyok.

2018. ápr. 13. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
kerek-> kerlek
2018. ápr. 13. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Na mi lett?

Miután lefeküdtem, jutott eszembe, hogy nem írtam meg, hogy reggel nyolctól elviheted rendes normális orvosi rendelésre, és nem kell ügyeletre (ott esetleg drágább). Ha semmi baja, akkor akár még az is lehet, hogy nem kér semmit az orvos, vagy egy ezrest, vagy ilyesmi. (meg ha kicsit "sírsz" neki, hogy gyerek vagy, meg nem aludtál miatta, meg ilyenek). Ezért már nem kapcsoltam vissza a gépet, azért gondolom, ez neked is eszedbe jutott. Még ezt beiktathatnád azért, ma is van még idő.

2018. ápr. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Főleg, hogy ma péntek van, ez eddig nem is jutott eszembe.
2018. ápr. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Fekszik még mindig minimálisan mozog.

Itattam meg ilyenek kicsit meg mindig sokkos.

Igen eszembe jutott hogy elkéne vinni.

Kimerult azota is legkesobb holnap elviszem ugyeletre vagy valahova.

Koszonom az eddigi tippeket!

2018. ápr. 13. 22:10
 17/18 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy van a cica?
2018. ápr. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Teljesen jol van semmi baja :)
2018. ápr. 24. 01:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!