Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy cicám és mindig bele...

Van egy cicám és mindig bele pisil és kakál virágcserépbe. Mit csináljak vele, hogy errol leszokjon?

Figyelt kérdés
2008. okt. 29. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nah nem vagy egyedül. Enyém is csinálja. Én raktam egy cserép citromfüvet a cserébe meg levendulát. Az nekik büdös , azóta nem jár oda. Talált másik cserepet
2008. okt. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert miután egyszer megtette, ott érzi a szagát azóta is, és azt hiszi, hogy szabad neki. Lehet a virágcserépre varrni valami gumis szélű anyagot, amit ráhúzol a cserépre, és csak öntözéskor veszed le. Vagy tehetsz a földre nagyobb köveket is, hogy ne tudja a cica kikaparni. De én lehet átültetném a növényt, hogy ne az a kakis föld legyen.
2008. okt. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha van neki alom is erre a célra akkor csináld úgy , hogy a pisis virágföldről ha épp van nagydolgos végtermék is akkor azt is szedd fel és tedd az alomra.Jó lenne ha ezt a műveletet a cica is látná.Pl.közben nálad lenne.Ha majd az új helyen fogja érezni a szagot akkor valószínű , hogy átszokik oda.Ha elsőre nem is sikerül második-harmadik alkalomra szerintem lesz hatás.
2008. okt. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!