Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Pár napos kiscicámnak nagyon...

Pár napos kiscicámnak nagyon nagy a hasa. Mitől lehet? Látszólag sokkal nagyobb mint a többi kiscicáé.

Figyelt kérdés
Pár napja születtek cicák. 3an születtek, de az egyiknek a hasa eszméletlen nagy és puha, nem is az egész hasa, inkabb az “alhasa”. Én úgy vettem észre, hogy a feje sokkal kisebb mint a többinek, de a hasa az szemmel láthatóan sokkal nagyobb. Rendesen eszik, étvágya az nagyon van. Vajon mitől van ez? Lehet hogy csak dagi, de 2 nap alatt nem lehet így elhízni. És akkor nem csak a hasa lenne “nagyobb” hanem az egész cica.

2018. ápr. 21. 19:51
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem válts állatorvost mert egyáltalán nem kell szülnie előtte sőt inkább így hogy már szült sokkal több az esélye hogy még ivartalanítás után is daganata lesz vagy méhgyulladása, amibe belehal.
2018. ápr. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
93%

Kicsit üti egymást a "doki mondta hogy szüljön", de "véletlen volt" szöveg. Na mindegy.

A doki hülye, baromságokat hord össze. Nem kell fialnia előtte, ugyanannyi veszély áll fenn úgy is, mint alapesetben. Nem tudom mikor szoknak már le a dokik végre arról, hogy a tudásukra hivatkozva gyártják a felesleges almokat az emberekkel.

2018. ápr. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Jó ez mond és szép és jó, de mivel már megszülettek a macskák sokra nem megyek vele... Amint befejezi a szoptatást meg lesz műtve.
2018. ápr. 22. 09:53
 14/32 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy véletlen baleset volt, hogy a mi macskánk benti macska. Nagyon ritkán engedjük ki. És olyankor történhetett.
2018. ápr. 22. 09:54
 15/32 anonim ***** válasza:
93%
De miért engeded ki ha tüzel??? Mert azt nyilván észrevetted hogy tüzelt.
2018. ápr. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Mert ha nincs otthon senki ki kell rakni a riasztó miatt. (Januárban lett felszerelve) De mondom most úgy tesztek mintha lenne olyan lehetőség, hogy visszaforgassam az időt. De nincs szóval vagy tanácsot adj vagy inkább semmit. Birom, hogy mindenki rohadt okosnak hiszi magát. De utólag könnyű okosnak lenni, főleg úgy hogy nekem nem volt más lehetőségem.
2018. ápr. 22. 10:39
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
az utolsó kérdést én is feltenném.. látszik a cicán ha tüzel. :/ na mindegy. a lényeg hogy kezeljétek a kicsit.
2018. ápr. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
nem volt más lehetősége :DDDDDDD mindig van más lehetőség. az, hogy a riasztó miatt kiteszed az egy dolog.télen is ki fogod dobni a hóba ha ilyen lesz??? a mínusz fokokba? mert nem lesz más lehetőséged..
2018. ápr. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

először is, a macska vemhes, nem terhes...

a macska (akárcsak más emlős állatok) ellik, nem szül...


kissé ferde hasonlat, de a kenyeret sem hívod zsömlének, és vice versa


másodszor..., szerinted innen mégis mit tudnak csinálni a válaszolók? a macska egyetlen esélye az életben maradásra, ha állatorvos látja

és a helyetekben inkább másik állatorvost keresnék, ha ilyen ostoba tanácsokkal képes ellátni

nem kiakadni kell a tanácsokon, hanem állatorvost keresni

2018. ápr. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Ha esnik a hó kirakom e? Még jó hogy! Rengeteg macska kint van ha esik ha nem. És jöhettek, nekem olyannal hogy de azok világ életükben kint éltek. Ő sem volt mindig benti macska de mind1. Tanácsot meg azért kértem mert az orvost nem értük el, de most hogy egy diplomás ember megnézte, nem kell itt osztani az észt, mert ezek már rég elmentek a kérdés lényegétől. Akik a kérdésemre válaszoltak azoknak köszönöm, a többiek meg már csak kötözködnek.
2018. ápr. 22. 12:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!