Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Pár napos kiscicámnak nagyon...

Pár napos kiscicámnak nagyon nagy a hasa. Mitől lehet? Látszólag sokkal nagyobb mint a többi kiscicáé.

Figyelt kérdés
Pár napja születtek cicák. 3an születtek, de az egyiknek a hasa eszméletlen nagy és puha, nem is az egész hasa, inkabb az “alhasa”. Én úgy vettem észre, hogy a feje sokkal kisebb mint a többinek, de a hasa az szemmel láthatóan sokkal nagyobb. Rendesen eszik, étvágya az nagyon van. Vajon mitől van ez? Lehet hogy csak dagi, de 2 nap alatt nem lehet így elhízni. És akkor nem csak a hasa lenne “nagyobb” hanem az egész cica.

2018. ápr. 21. 19:51
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha kirakod, akkor egyáltalán nem benti macska.

Hiába érvelgetsz, egyre jobban az derül ki, mennyire nem értesz a macskákhoz és mennyire felelőtlen vagy. Nagyon remélem, hogy direkt provokálsz és ez meg egy kamu kérdés, mert nem lehet igaz, hogy ilyen emberek még mindig vannak...

Azt az állatorvost meg jól kiosztanám és faképnél hagynám, ha olyat mondana nekem, hogy ellenie kell a macskámnak...

2018. ápr. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
88%
Gratulálok neked, és a felelősségteljes macskatartásodhoz. Így már azt is elképzelem, hogy direkt kiraktátok hogy vemhes legyen. Az pedig elég hülye védekezés, hogy kinti macska volt, ezért hébe-hóba kib--szod a hóba. ha bent van, és nem növeszt elég vastag bundát, elég komoly baja is lehet szerencsétlennek csak azért, mert "jó hogy kirakod". Ja, ez se érdekel, mert már volt beteg, és ezt is túlélné? bocsi:))))
2018. ápr. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
79%
Kamu kérdés, ez már biztos.
2018. ápr. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
88%
Itt nem a plusz 20 fokról van szó hanem a mínusz 20-ról. Nem tudom te mit szolnál ha oda menne hozzád a szobádba valaki és a tél közepén megfogna és kivágna a 20 cm-es hóba és kizárna a házból. Ilyen embernek nem való semmilyen állat még gyerek se. Inkább add oda azt a macskát valakinek aki rendesen gondozza, mert ilyen gazda mellett nem fog sokáig élni.
2018. ápr. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
88%

Nem kell bébiszitterkedni, normálisan kéne tartani és nem lenne semmi probléma. :) Senki se mondta hogy hagyd ott miatta az állásodat, más is megoldja a kettő egyszerre, neked miért nem megy? Ja, mert nem is akarod megoldani.

Ha lesz olyan ember, aki normálisan tartaná, hidd el, le fog lépni. :) Nem olyan hülye hogy most elhagyja azt, aki eteti (arra hogy mivel, nem térek ki, nem akarom elképzelni). De amint lesz egy biztos hely B tervnek, nem fog gondolkodni hogy kit válasszon. ;)

2018. ápr. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Nem kamu kérdésxddddd de nem csinálhatunk mást vele. Lehet tényleg jobb lenne odaadni másnak, mert még fel keres a sok macskás aztán levadásznak. Normális válaszokat vártam de elsők kivételével csak fikázás jön. Amugy az volt a kérdés hogy mi a baja a kismacskának, de látom egyesek nem tudnak olvasni, mivel látta orvos, és a macskának amúgy is ki van nyalva segge, nem vagyok már kiváncsi fikázásra. Van a macskának helye, étele, beoltattuk betegségek ellen, nyakörve is van, foglalkozunk vele, szóval bocsi, ha ezek után kiraktam februárban a -20fokba(amugy tudom hogy nem sok de ki volt rakva egy macska ház, amit kibéleltünk) és még mindig él, beteg sem volt és azt a 6 órát leszámítva bent döglött a melegben. Amugy mi az, hogy kamu kérdés, azt hiszitek macska csak luxus körülmények között él meg.Szóval a kismacska kezelve lesz ha érdekel valakit, bár úgy látom az igazán lényeges dolgot a többség lesz*rta:(
2018. ápr. 22. 15:25
 27/32 A kérdező kommentje:
Bár jó lenne de nem tudom felszenteli az életem a macskának sorry;)
2018. ápr. 22. 15:32
 28/32 anonim ***** válasza:
90%
senki sem tart fegyvert a fejedhez, hogy macskát tarts, nem kötelező, sorry ;)
2018. ápr. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
80%
undorító vagy. neked is szülnöd kéne akaratod ellenére valami kancigánytól. bár ne,mert még több ilyen elmebeteg fogyatékos állatkinzó születne mint te.
2018. ápr. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
Most be akarod magyarázni hogy jobb vagy a sz...rnál, de nem is akarsz jobb lenni ennél, holott lehetnél. inkább kifogásokat keresel hogy csak azért se tartsd normálisan szerencsétlen állatot. Nem is tudok már rád mit mondani, de jobb is.
2018. ápr. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!