Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van eggy 2 hónapos kiscicàm...

Kerekes Jeno kérdése:

Van eggy 2 hónapos kiscicàm és szèkletzavara van! 48 óra elteltével is csak eggy elkalommal kakkant . Van valami itthon kivitelezhető megoldàs? Vagy főltétlenűl vigyem àllatorvoshoz?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 22. 01:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Adj enni neki, meg lesz az.
2018. ápr. 22. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, most kaphattad. Esetleg még meg kell szoknia az új környezetben.


Alom rendben van? Nyugis helyen van neki? Pisilni pisil? Odajár az alomhoz, erőlködik?


Száraz kaja helyett kapjon csak nedveset, igyon sok vizet (több helyen legyen neki). Kúpot, kenőcsöt csak doki ír fel. Én egyszer adtam az én cicámnak egy pici paraffinolajat, mert már két napja nem mert wc-zni, új helyen és olyan ideges voltam. Az megoldotta, a kedve is jó lett.

2018. ápr. 22. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Állatorvoshoz így is-úgy is vinni kell, mert el kell kezdeni az oltásait, meg féreghajtót is kapnia kell. Ott megemlítheted a kaka-problémát is.
2018. ápr. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen állatorvoshoz rövidesen el kell vinnem ... persze szeretném MO-ra vinni mert Párizsban nagyon drágàk a konzultációk! Amúgy a környezetét megszokta , az alomba pisil rendszeresen, de csupán 2 naponta kakil de akkor is fájdalmai vannak... még eggy hónap amíg haza tudom vinni... már probàltam tejet adni neki , macskakajàt szokott enni (Whiskas Junior) na meg csirkehùst...
2018. ápr. 22. 09:14
 5/7 anonim ***** válasza:

Próbáld valami mással etetni, a whiskas nagyon nem jó.

Féreghajtót addig is kapjon!

2018. ápr. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Milyen étel ajànlott neki akkor? Köszi a segítséget holnap elviszem a dokihoz ...
2018. ápr. 22. 09:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Vidd el ott dokihoz, a határon úgyse engedik át chip és oltás nélkül.
2018. ápr. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!