Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A fegyencedzés húzódzkodásának...

A fegyencedzés húzódzkodásának második lépése (vízszintes húzás) milyen eszközökkel kivitelezhető, ha nincs itthon olyan asztal, ami stabilan megtartana?

Figyelt kérdés

Erről a gyakorlatról van szó:

http://www.youtube.com/watch?v=aThwiGDnX4M


A következő lépéseket fogom tudni csinálni a zuhanykabin felső ívén, az nagyon keményen tart, legfeljebb a fogást kell kényelmessé tenni. Gondoltam rá, hogy esetleg a zuhanykabin felső ívére valahogyan erősíthetnék gyűrűket, de nem tudom, hogyan tudnám ezt megtenni. Van ötletetek? Nem kell feltétlenül gyűrűben gondolkozni, de az tűnt a legpraktikusabbnak. Sajnos húzódzkodó rudat nem tudok befúrni ajtófélfába, fúrás nélkül meg úgy hallottam, nem túl megbízhatóak és szétcseszik az ajtókeretet.



#gyűrű #eszköz #megoldás #Fegyencedzés #húzódzkodás #vízszintes húzás #második lépés
2014. jan. 20. 23:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi lenne ha kihagynád ezt a lépést?

Amúgy meg a húzódzkodó rúd akkor cseszi szét a keretet, hogyha rosszul van megcsinálva a keret. Ha kívülről szép meg minden, de belseje meg nem sima falra fekszik rá hanem törmelékre vagy egyenetlen falra.

2014. jan. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Két székkel is megoldhatod.
2014. jan. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Lépést kihagyni semmiképp nem akarok, a fokozatosságot nem akarom felrúgni. Egy húzódzkodó rudat lehet, hogy kipróbálok majd, ha eljön az ideje azoknak a gyakorlatoknak. Tegnap keresgéltem, és egy építkezésben használatos emelőhurok pont jónak tűnik a feladatra, reggel veszek is egyet, ha valakinek nem lesz még jobb ötlete.


A két székes megoldást nem tudom elképzelni, lehetnél egy kicsit pontosabb, mindenesetre nem hiszem, hogy bármilyen két szék stabilan tartana egy olyan gyakorlatnál, amelyik a konyhaasztalnak is sok. Pedig nem vagyok nehéz.

2014. jan. 21. 19:46
 4/5 Blaiseboy válasza:
Talán nézz körül a lakáson kívül is, hátha látsz valami alkalmasat.
2014. jan. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, végül magam oldottam meg a problémámat. Vettem egy ilyet, 3 métereset, a legkisebb teherbírásúból (ami a legolcsóbb, de még így is 1 tonnát bír):

[link]

A boltot is ajánlom, nagyon jófejek és segítőkészek voltak mind a telefonban, mind személyesen, és kétezer forint körül megúsztam a dolgot.

Ma ki is próbáltam vízszintes húzódzkodásra a cuccot, abszolút jó. Egy gyűrűnek a fogása talán valamivel jobb lehet, nem próbáltam, de ezt felkanyarítani a zuhanykabinra és aztán edzés után lekapni onnan tíz másodperc. Ha bárki a jövőben megoldást keres, javaslom ezt.

2014. jan. 23. 00:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!