Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Szarka tartása itthon kivitele...

Szarka tartása itthon kivitelezhető?

Figyelt kérdés
Szóval én nagyon szeretem ezeket a kis madarakat és olvastam, hogy nem védett, szóval felteszem a kérdést, hogy kivitelezhető-e az itthoni tartása és ha igen, mivel számoljak (étel,ketrec méret, társas/nem társas)

2017. nov. 1. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Szóval elképesztő nagy madárszeretet! Akkora madarat betuszkolni egy kalitba! Bravóóó!
2017. nov. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Max úgy kivitelezhető, ha oda fészkel hozzátok, aztán nézheted a szarkafészket a fán. :D
2017. nov. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%

Magyarországon minden vadmadár védett, szóval megütheted a bokád ha rajta kapnak hogy befogtál egyet.


Egyébként ekkora madarat nem lehet ketrecben tartani, kizárólag röpdében lenne kivitelezhető, mint ahogy a galambokat tartják.

2017. nov. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

Egészséges madarat, főleg fészekből kiszedettet:NEM TARTUNK.

Az állatkínzás. Az, hogy találsz egy viharban kiesett,megsérült, angolkóros stb.segítségre szoruló fiókát-sérült felnőttet, az egy dolog.

Minden egyéb lehetőségre ott vannak a hobbimadarak az állatkereskedésben.Bár én őket is sajnálom.

Fogságban tartani egy egészséges madarat..szerintem 5évesen is volt már annyi belátásom, hogy felfogjam a helyzetet.

Apám zöldbékáit-befőttesüvegben tartotta őket hogy jósolják az időt..-sorra elengedtem.

2017. nov. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%

#3/A szarka nem védett,kártevőként van nyilvántartva,tűzzel- vassal irthatják a vadászok.

[link]

2017. nov. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagy hely kell neki.főleg mert a tolla sérülékeny a másik hogy sokat piszkít ami kis helyen büdös csúnya és egészségtelen,szóval ha tartani akarod min 3x4 es röpde vagy ennél nagyobb.Nekem volt már,ha kell még tanács írj hátha tudok segíteni.
2017. nov. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!