Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tudom a cicámnak...

Hogyan tudom a cicámnak megtanítani, hogy ameddig szedem ki neki az ennivalót, addig ne kontárkodjon bele?

Figyelt kérdés
Roppant idegesítő, hogy amíg szedem ki már jön és eszik. Meg akarom neki tanítani, hogy addig csak üljön mellette ameddig szedem. De hogyan?
2018. ápr. 23. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nem a földön, hanem a pulton szeded ki a kaját a táljába.
2018. ápr. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem esélytelen, én úgy csinálom, ahogy az első írja...
2018. ápr. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sehogy. Macska-logika. Minél jobban a seggedbe bùjik, minél kevésbé tudsz úgy lépni, hogy ne lépj rá, annál hamarabb kap kaját. A miénk is ezt csinálja. Sőt, képes egèsz éjjel őrizni engem, nehogy lelépjek, mielőtt reggelit adnék neki. :D
2018. ápr. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Roppant türelemmel lehetséges. Mikor adod neki, és rárabolna, rászólsz határozottan, hogy "nem szabad" és elveszed előle.(Bár járhatsz úgy, hogy megsértődik, otthagy és nem fog enni :) ) Pár hét és működni fog. Bár célravezetőbb valóban a pulton lévő edénybe rakni és utána a padlóra.
2018. ápr. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!