Kezdőoldal » Állatok » Macskák » FIP-es a cicám. Ráadásul a...

FIP-es a cicám. Ráadásul a nedves fajtából. Mennyi esélye van arra, hogy még élhessen pár évig? MINDENT hajlandó vagyok megtenni érte. Olvastam hogy megfelelő kezeléssel még 3 évig is élhet. Hova érdemes menni vele? 29f

Figyelt kérdés
sajnos a hasfalában meggyülemlett folyadék van. Igen magas fehérje számmal. Kapott szteroidot. Eszik, iszik, viszont levert szegénykém. NAGYON szeretem a cicát, benti cica, fajtatiszta. SAJNOS vettem mellé egy párt, hogy ne legyen egyedül és az a lány cica nem volt letesztelve FIP-re. A fiú cicám aki beteg tesztelve van, egészséges tartományból jött. A lánycicáért több száz ezret fizettem és mivel CSAK VELE érintkezett a kiscicám, valamint fosott is sokáig a leányzó, sajnos valószínü hogy tőle kapta meg. A lány cicát is meg fogom vizsgáltatni, de benne valszeg csak a korona vírus lesz.... persze ehez el kell kapnom, mert a cica nem engedi hogy megfigják ( 200.000 forintos bengusz, olyan tenyésztőtől aki a lurdy házban nyert a macskáival nemrég). Mit tehetek a beteg cicámért? ÉLhet még pár évet? Mennyi az esély rá? az orvos azt mondja 95% hogy FIP és sajnos minden erre utal. CSAK fél éves a cicám :(
2018. ápr. 23. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

A tenyésztőjének mindenféleképpen szólj, és kérdezz rá a nőstény tenyésztőjénél is.

Ők tudnak segíteni, sőt, ha a nőstény valóban FIP-es, érdemes átolvasni a szerződést. Nekünk benne van, hogy ha tőlünk van a betegsége, kap új cicát a gazdi helyette.

2018. ápr. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
tenyésztőnek szóltam, nem talált szavakat. Normális helyről jött, ott voltam, villa, hatalmas kert, palotában éltek a cicák és egy sem pusztult még el. NEM fipesek a szülők, egészséges állomány. A nőstény tenyésztőjénél már más a helyzet. Puttonyos vénasszony hozta fel debrecemből, egy ócska kosárban, ráadásul nem is azt a macskát amitről a képeket küldte. de ez még nem a világ vége, azonban a macskát nem lehet megfogni, annyira fél. fosott össze vissza, tiszta bolha és atka volt... a másik cicával helyezést ért el rá pár hétre a lurdy házban, ( azzal amit nekem ígért) .... Holnap elviszem a lányt ( ha meg tudom fogni) és leteszteltetem.
2018. ápr. 23. 18:44
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Így át sem szabad venni a cicát... Alapból gyanús :(

Nekem is volt ilyen dolgom cicával, bengáli volt ő is. Pár hónap alatt elvitte. Ahogy ment, úgy fosott, a doki nem tudott vele semmit csinálni. :( Remélem ti szerencsésebben jártok!

2018. ápr. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!