Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35. hetes terhes vagyok és a...

35. hetes terhes vagyok és a baba farfekvéses. Szerintetek érdemes akupunktúrális kezeléssel rávenni a fordulásra? Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata?

Figyelt kérdés
2015. szept. 2. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs tapasztalatom, csak véleményem. Szerintem nem kellene bojgatni. Nehogy baj legyen... Egyébként nekem a fiam 35 hetesen fordult be :)
2015. szept. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csakis 100%-ban megbízható, nagy tapasztalattal rendelkező terapeutánál szabad ilyesmire vállalkozni, akit ismersz, már van saját tapasztalatod arról, hogy valóban jártas abban, amit csinál. Ebben az esetben igen, mindenképpen érdemes ezt is megpróbálni. Én várandósként viszont biztosan nem mennék el általam korábban nem ismert terapeutához, akinek nem vagyok biztos a szakértelmében.
2015. szept. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom sok helyen még szakemberek sem csinálnak forgatást mert oka van, hogy nem fordult be. Oka lehet rövid köldökzsinór, vagy méh formája stb.. Főleg ezek miatt nem szabad UH meg egyebek nélkül kísérletezni vele.
2015. szept. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A kézzel történő megfordításra semmi képp sem vállalkoznék, hiába kinálták fel tegnap a korházban. Csak az akupunktúrán gondolkodom, de lehet tényleg a babára hagyom a döntést. Még most is rengeteget ficánkol, még az is lehet, hogy gondol egyet és visszaforduln:-)
2015. szept. 2. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!