Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SEGÍTSÉG! 2 hetes kiscicák...

SEGÍTSÉG! 2 hetes kiscicák vannak nálam akiket nem gondoz az anyjuk! Hogyan gondozzam őket?

Figyelt kérdés
Segítsetek, mit tegyek? Mivel etetsem? Mit tegyek hogy megmenthetsem őket? Adtam nekik tejet fecskendőből. 2-en vannak, így ettek meg együtt 10ml tejet.Bármilyen tanácsot szivesen fogadok! Szeretnék rajtuk segíteni.
2018. máj. 4. 20:41
 1/4 OccultGirl válasza:
A fecskendős etetést folytasd és lehetőleg tartsd őket melegen. Az is még jó megoldás, ha másik cica lányt keresel melléjük, aki befogadja őket úgymond még úgyis, ha te eteted őket tovább. De interneten találsz cikkeket kismacska gondozásról :) Remélem valamennyit segítettem.
2018. máj. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Behoztam őket a házba. Most fűtök rájuk, mert azt olvastam még most folyamatos 25-30 fokot kell biztosítani nekik mert még nem tudják megtartani a testhőt... olvasgatok folyamatosan. Most jól laktak és alszanak a melegen. Szegényeket már jéghidegen találtam. Köszönöm a segítséged. :)
2018. máj. 4. 21:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Tej nem jó nekik! Ha semmi mást nem tudsz szerezni, akkor max a laktózmentes tej, de egyébként tápszer kell nekik vagy kecsketej! Két óránként etesd őket éjjel nappal utána pedig nedves kendővel simogasd a hasukat.
2018. máj. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én tavaly felneveltem 5 kiscicát, igaz, ők már 4 hetesen kerültek hozzám. Tápszert mindenképp szerezz be, először én is tejjel próbálkoztam, mert nem volt otthon más, de nem is igen kérték. A tápszert por formából feloldottam meleg vízben, és fecskendőből ettek kb 4 óránként. Gyorsan fejlődtek tőle, szerették is. A tieid még kisebbek, tehát valószínűleg még gyakrabban kell majd enniük. A hasukat simogasd, dörzsölgesd néha, és legyen meleg helyük.

Meleg vizes palackot takarj le valamivel, vagy tegyél be nekik plüsst amihez hozzábújhatnak. Sok sikert a gondozásukhoz! :)

2018. máj. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!