Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Most fog fialni a macskam?

Most fog fialni a macskam?

Figyelt kérdés
Mar nagy a hasa is, de meg legalabb egy hettel kesobb szamitottam ra. Folyton nyavog, ossze vissza futkarozik a hazba, es sokszor maszik be az agy ala. Amikor nem futkarozik, akkor az elso labait behajlitja, es a hatsot kinyujtja. Tudnek valahogy segiteni neki? Mert gondolom valamilye faj is azert nyavog. Szerintetek?

2018. máj. 5. 14:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%

Jesszu????!!!!!! Valamilye fáj?


Ha az ember vajúdik az milyen, tudsz róla? Nos a macska is emlős, neki is vannak fájásai.


Rakd egy nagy kartondobozba, amit kibélelsz.

2018. máj. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Igen, es az emberek ilyenkor jobb esetben kapnak erzestelenitot vagy fajdalomcsillapitot.
2018. máj. 5. 14:43
 3/18 A kérdező kommentje:
Egyepkent nem, nem tudok rola, kepzeld gyerek vagyok.
2018. máj. 5. 14:43
 4/18 anonim ***** válasza:
64%

Nem tudsz róla???? Really???

Én is "gyerek" vagyok, nem is szültem még, de ha netet használni tudsz, amkor gondolhatod, hogy nem a gólya hozza a gyereket, meg nem is kellemes, drága.

2018. máj. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Ha igy folytatod ferjed se lesz, nemhogy gyereked...remelhetoleg
2018. máj. 5. 17:00
 6/18 anonim ***** válasza:
58%
Kedves Kérdező! Ő legalább nem szaporít úgy, hogy nem tud semmit sem az egészről :) Remélem inkább neki lesz gyereke, mint neked.
2018. máj. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Kedves 6 os

Nyugi, nekem nem lesz gyerekem.

Es ha tudtam volna, hogy hasas lehet (allatorvos mondta, hogy nem lehet az) akkor mar kiivartalanitottam volna. Es igen, tenyleg nem tudok errol semmit, ezert is kerdeztem meg, hogy ne csinaljak hulyeseget.

2018. máj. 5. 17:59
 8/18 anonim ***** válasza:
78%

"hasas lehet"??????? Értem.


Azért nem lesz férjem, mert tudom hírből csak igaz, hogy létezik vajúdás és szülés?

Minden ivaros macsak lehet "hasas", főleg, ha kijárós és találkozik kandúrral.

Osztod itt a hülyeségedet.

2018. máj. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Igen, az emberek terhesek szoktak lenni, a lovak vemhesek, a macskak meg hasasok. De oke, tudom en vagyok a hulye. Na huzz mar vegre innen
2018. máj. 5. 19:05
 10/18 A kérdező kommentje:
H nem tudsz semmit a hatterrol, ne oszt mar az eszt. Fogd mar fel vegre higy az allatorvos ezt mondta, szinte csoda h kismacskai lettek.
2018. máj. 5. 19:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!