Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Most fog fialni a macskam?

Most fog fialni a macskam?

Figyelt kérdés
Mar nagy a hasa is, de meg legalabb egy hettel kesobb szamitottam ra. Folyton nyavog, ossze vissza futkarozik a hazba, es sokszor maszik be az agy ala. Amikor nem futkarozik, akkor az elso labait behajlitja, es a hatsot kinyujtja. Tudnek valahogy segiteni neki? Mert gondolom valamilye faj is azert nyavog. Szerintetek?

2018. máj. 5. 14:12
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Csak h megertsd...nem is ertem miert magyarazom neked.

Elvileh nem ivaros macska. Ki volt ivartalanitva. Volt kozbe komplikavio, de levileg ez meg se tortenhetett volna. Igy mar fel sikerult fogni azzal a kis agyaddal

2018. máj. 5. 19:08
 12/18 anonim ***** válasza:
70%

"Igen, az emberek terhesek szoktak lenni, a lovak vemhesek, a macskak meg hasasok."


Ha ilyen alaposan tisztában vagy a macsak anatómiájával, akkor nyitsd ki azt a bioszt könyvet. Mi 7.-ben tanultuk.

Azért 11-12 éves kor felett illik tisztában lenni ilyen dolgokkal, ha már a kocsis stílusod megvan.


Na mindegy, remélem a cica rendben lesz, ilyen gazdák mellett.

2018. máj. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Remelem, hogy a szuleid birjak ilyen gyerek mellett.
2018. máj. 6. 12:08
 14/18 anonim ***** válasza:
hülye parasztgyerek vagy kérdező
2018. máj. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nem en parasztoztam le masokat. Szerintem ez azert sokat elarul.
2018. máj. 10. 16:23
 16/18 anonim ***** válasza:
52%

Nem tudom, hány éves ez a kérdező, dehogy milyen ember...

"a macskák hasasok, ezt mindenki tudja"....

😂😂😂😂😂😂

2018. máj. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
A szazaleodbol is latszik, hogy te csak azert vagy itt, hogy masokast idegesithess
2018. máj. 12. 10:36
 18/18 anonim ***** válasza:

A százalékomból az làtszik, hogy egy napja regisztáltam, és valakik, nem is tudom ki, like, unlike gimbnak hadználjàk azokat.

De. enjed egy pofon kellene, az biztos.

2018. máj. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!