Kezdőoldal » Állatok » Macskák » S. O. S . Mikor fog fialni a...

S. O. S . Mikor fog fialni a macskám?

Figyelt kérdés

A macskám már régóta vemhes ( pontosan nem tudom mióta)

Egész nap fekszik a szalmába már vagy egy hete. A hasába mozognak a kismacskák , a cicijéből még nem jön tej . De a hasába a kis macskák állandóan mozognak. Szerintetek mikot fialhat meg ?



2013. ápr. 21. 14:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A macska vemhessége 58-70 nap. Annyira régóta nem lehet vemhes, mert kb 1 hónapja kezdődött a párzási időszak, előtte rossz idő volt.tehát valószínű 1 hónapos vemhes lehet, vagy max másfél. Szerintem van még idő az ellésig.
2013. ápr. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Bocsi .rosszul vagy informálva. a vemhességi időszak 60-68 napig tarthat. és a macskám kb 2 hónapja tüzelt . De azért köszi.
2013. ápr. 21. 14:32
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
Ha olyan nagyon jól tudod, akkor minek kérdezted? És mit fogsz csinálni azzal az alomnyi kiscicával? Agyonütöd, menhelyre adod, elajándékozod, netán megtartod mindet, és nézed, ahogyan évente kétszer lefial mindegyik? Ivartalanítsd a macskát, az lesz a legjobb mindenkinek, és nem kell többé figyelni, hogy ne legyen vemhes. Tartozol ennyivel szerencsétlen állatnak, hogy ne kelljen átélnie a szülés és egy alom felnevelésének megterhelő feladatát.
2013. ápr. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Na ezaz, akkor minek írigatsz ide ha tudod a választ? Egyébként ha interneten utána nézel, megtalálod szerintem 5féleképpen hogy hány nap.Én csak hozzávetőlegesen írtam hogy ne 5hónapra gondolj... De mivel okos vagy biztos megoldod majd a dolgaid...
2013. ápr. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Igen kb 60-68 nap... melyik macska mikor fial. Az enyém még mindig terhes, nagyon pici még a hasa, úgyhogy még várnom kell. Viszont a barátnőmé már megfialt.
2013. ápr. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok csak olyan izgatott vagyok, annyiféle információt hallottam már , igen igazad van lehet hogy amit az első válaszoló mondott igaz. Eszembe se jöhet az ivartalanítás, mivel nagyon szeretem az állatokat.Az állatok a mindeneim a most vemhes macska a "lányom" . És soha a büdös életben nem szeretném elvenni azt az örömöt a "lányomtól" hogy "anya" lehessen. Szinte minden nő túl esik rajta, ezen a csodás élményen hogy gyermeke lehessen,

bár fájdalmas de megéri . Egyébként nem kéne fáradoznia a cicámnak, mert minden percben ott lennék mellette . Tavaly mikor fialt ott voltam a fialásnál , a nevelésnél . Tisztább körülmények közt éltek mint az emberek , mert magyarul a feneküket kinyaltam . Ha a szemük csipás volt a huzatos hely miatt , kamilla teával minden fél órában takarítottam , ha mehetnékük volt már 2 hónaposan a cicáknak ,egyszerre 5 macskával fogócskáztam az udvaron . És bár nekem is és a "lányomnak" is megerőltető volt ,de örülök hogy így történ , mert bár 2 hónapra(az elajándékozásuk előtt) "nagymama" lehettem, és ennél nem volt nagyobb örömöm a világon. Így az ivartalanítás KIZÁRVA :)

2013. ápr. 21. 15:22
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Értem én, hogy szereted a macskádat, de nem árt nem elfelejteni, hogy nem emberről, hanem egy ösztönlényről beszélünk. A macska nem azért párzik, mert szeretne anya lenni, hanem mert az ösztönei ezt diktálják a fajfenntartás érdekében. A macska nem örül, ha a kiscicái kinyitják a szemüket, járni kezdenek, és nem az anyai örömök miatt gondoskodik a kicsinyeiről, hanem az alapvető életbenmaradási ösztön miatt. Egy macska nem örül annak, ha vemhes lesz, nem élvezi az aktust sem. Mindkettő fájdalmas neki, és rettentően megerőltető. Ha macska minden tüzelésnél vemhesül, számíthatsz rá, hogy nem lesz hosszú élete. Ha olyan nagyon szeretnéd a macskádat, nem elletnéd agyba főbe. Ja, bocsánat nem szóltam, mert a te macskád olyan intelligens, hogy miközben a szervezete teljesen kimerül, tud majd örülni az olyan apróságoknak, mint hogy a kisfia megtanul járni...
2013. ápr. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Te nem Judit vagy véletlenül?:)

Van egy ismerősöm, az szokta posztolgatni a tonnányi kiscicát, amiken már alig tud "túladni".

Bár, elég provokáló, kamukérdésnek tűnik, mert ha már egyszer szült a cica, akkor nem tennél fel ilyen kérdést.

Ha meg nem, akkor...sajnálom azt a sok kiscicát, akiket az "unokáid" fognak szülni és valószínűleg szörnyű haláluk lesz....

2013. ápr. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

"Ja, bocsánat nem szóltam, mert a te macskád olyan intelligens, hogy miközben a szervezete teljesen kimerül, tud majd örülni az olyan apróságoknak, mint hogy a kisfia megtanul járni..."


LOL

2013. ápr. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
A nők sem szülnek minden alkalommal, hanem védekeznek! A macskáknál a legjobb védekező eszköz az ivartalanítás! Vagy nálatok is 15-en vagytok testvérek és 13 évesen te is szülni fogsz? Légyszíves olvass utána a dolgoknak, ennyire nem lehetsz buta.
2013. ápr. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!