Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Panelban lakunk, az autó...

Panelban lakunk, az autó mindig az utcán parkol. Minden éjjel végigmásszák a kocsit a macskák. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A legszebb, amikor lepasztázom a kocsit, ilyenkor teljesen sima lesz a festés mindenhol. Az a kis macska felugrik, elkezd visszacsúszni és kiereszti a körmeit és végigszántja a motorháztetőt.

Gondoltam, hogy teszek ki csapdát és kiviszem városon kívülre.


2010. jún. 14. 13:00
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy ponyvát az autóra.
2010. jún. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem takard le ilyen fóliával.
2010. jún. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
100%

szerintem állj be a garázsba vagy vegyél rá ponyvát.

szerintem a ponyva nagyonjó megoldás. de a panelok nagyrészéhez lehet venni garázst. a ponyva szerintem olcsóbb :P

2010. jún. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
100%
Ne tekerd ki a nyakát! Takard le a kocsit, vagy állj arréb!
2010. jún. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
47%
Mekkora egy szemétláda vagy már bocs, takard le a kocsidat, a macskát meg ne bántsd, gondolom van gazdája aki szereti, a mi cicánkat is egy ilyen idióta ütötte el mint te.
2010. jún. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim válasza:
20%
én is kitekerném!Ez főleg télen gáz mert jön melegedni!Egyik ismerősömnek egy macska bemászott a motortérbe ne mvette észre csak mikor sebességet akart váltani:((Szegény macsek:(sajnos semmit nem tehetsz
2010. jún. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
94%
Állj máshova az utóddal, vagy ponyvázd le. Az állatokat meg ne akard bántani. Lehet hogy te utálod a macskákat, de másnak nagyon nagy fájdalmat okoznál azzal, ha bántanád a macskáját, vagy elvinnéd valahova, ahonnan nem talál haza. Miért kell bántani szegényt? Ő nem tehet semmiről. Nyilván nem direkt csinálja ezt a te autóddal.
2010. jún. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
26%
Valami kutyaszőrrel vagy hasonló szaggal el lehetne riasztani (talán) de úgy látom az itteni cicabarátok nem segítenek, én meg nem értek hozzá eléggé.
2010. jún. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 hell-ikon ***** válasza:
66%

Az autónak használaton kívűl semmi keresni valója nincs az utcán. Feltalálták már a garázst, tessék oda beállni.


Ha autóra van pénz, akkor legyen garázsra is.

2010. jún. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
94%
Mi az, hogy az itteni cicabarátok nem segítenek? Takarja le valamivel, vagy álljon garázsba, más mód nincs, aki meg így áll a dolgokhoz, hogy kitekeri a nyakát, meg leviszi, hogy ne találjon haza, szégyellje magát, milyen ember az ilyen?
2010. jún. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!