Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Panelban lakunk, az autó...

Panelban lakunk, az autó mindig az utcán parkol. Minden éjjel végigmásszák a kocsit a macskák. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A legszebb, amikor lepasztázom a kocsit, ilyenkor teljesen sima lesz a festés mindenhol. Az a kis macska felugrik, elkezd visszacsúszni és kiereszti a körmeit és végigszántja a motorháztetőt.

Gondoltam, hogy teszek ki csapdát és kiviszem városon kívülre.


2010. jún. 14. 13:00
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
75%
"kitesz egy csapdát és kiviszi a városból" 15:16 Hogy hogy csak ennyit írt? És ez teljesen normális hozzáállás, szerintem nem, és utána mi lenne szerencsétlen állattal, és a gazdájával akinek valószínűleg nagyon hiányozna. Szerintem az ilyen ember nem normális.
2010. jún. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
88%
A későn érkezők kedvéért megemlíteném, hogy a kérdésben eredetileg volt a macska testi épségére vonatkozó fenyegetés is, de azt valószínűleg kimoderálták :). A macskariasztó sprayhez meg még annyit, hogy ha a kérdező nagyon félti az autó festését, akkor ne közvetlenül a kocsira permetezzen, hanem mondjuk a kocsi környékére, alá, vagy esetleg a szélvédőre erősítsen egy papírlapot (ablaktörlő alá), amit befújt vele.
2010. jún. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
100%

Hat nemtudom. Inkabb a macska jarja ossze a fenyezest, mint a nyest ragja el a fekvezeteket... Mert ahol nincs macska, lesz majd nyest :P

De akarhogy is, ha tenyleg annyira felted a kocsit, nem kellene az utcan tartani. Ott a macska a legkevesebb, ami veszely leselkedik ra.

2010. jún. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
0%
13.30, 13.56-nak: tökéletesen egyetértek veled!
2010. jún. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
23%

"15:19! A szemétláda és az idióta szó nincs egyensúlyban a "Te mekkor egy f.aszkalap vagy. igazi idióta tahó barom kancsó vagy. Egy degenerált nemnormális iqnulla aberrált s.eggfej." kifejezésekkel.



Hasznos volt számodra ez a válasz?



A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:26"


valóban nincs egyensúlyban a két kifejezés.

viszont nem írtam alá sehol semmilyen szerződést, ahol vállaltam volna, hogy csak és kizárólag egyensúlyban lévő kifejezéseket használok.

2010. jún. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 A kérdező kommentje:
15:19 " A szemétláda és az idióta szó nincs egyensúlyban a "Te mekkor egy f.aszkalap vagy. igazi idióta tahó barom kancsó vagy. Egy degenerált nemnormális iqnulla aberrált s.eggfej." kifejezésekkel." És a szemétláda szó melyik a kérdésben szereplő szóval van egyensúlyban?
2010. jún. 14. 18:06
 37/53 anonim ***** válasza:
54%
Ooo.. Hat a "legszebb"-el. :P
2010. jún. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
87%
Talán azzal, hogy "kitekerem a nyakát vagy csak teszek ki csapdát és elviszem". Vagy jó ember aki ilyet ír?
2010. jún. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
74%

19:10:

Ne is foglalkozz vele, en csak szo nelkul remelem, hogy valaki pont az o kocsija miatt nem tud rendesen elferni, vagy akarmi miatt zavarja hogy ott van, es szetkarcolja teljesen, vagy akarmi. Akkor majd megtanulja, hogy mennnyire semmiseg, hogy a macska osszekarmolja vagy sem.

Meg is erdemli az a hulye, aki azt a draga szart (auto) kinthagyja az utcan. En meg a olcso biciklimet sem. :P

2010. jún. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 A kérdező kommentje:

19:15 Ilyen nem fordulhat elő, ugyanis én, a macskatulajjal ellentétben, odafigyelek másokra. Én, Veled ellentétben, jó egészséget és minden jót kívánok Neked. És azt, hogy sose érjen ilyen bosszúság. Üdv.

19:10 Te sosem írtál/mondtál olyat felindultságodban, amit nem gondolsz komolyan? Én a kérdésemben nem minősítettem senkit, te pedig azzal kezdted, hogy engem leszemétládáztál. Én ilyet senkire nem írtam, szóval nincs egyensúlyban. Befejeztem a vitát.

Peace.

2010. jún. 15. 06:07
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!