Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kiscicák séta közben is...

A kiscicák séta közben is elalszanak. Ez milyen betegség?

Figyelt kérdés
1honapos kiscicáink vannak.. először az egyik kezdte: folyton bent volt a kutya ólban nem akart semmi áron enni és inni.. most kijött és sétált de közben elaludt és összeesett... Nagyon remeg mivel nem eszik.. utána most a másik is bent van a kutya ólban és o sem akar kijönni.. ez milyen betegség?

2018. máj. 22. 20:00
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Szia, ha ennyire szerettek róla trágár dolgokat mondani akkor mondanám hogy nyugodtan meghalhattok de környezet barát vagyok úgyhogy nem.. már undorító amit csináltok..... Tudjátok mit csinált anya?? Este 10 kor szóltam neki hogy én mindenképp elsgeretnem vinni őt orvoshoz.. és tudjátok mitcsinalt? Este 11kor elvezetett hogy elvigyuk őket az állat ügyeletre... Szóval amúgy kicsit nincs igazatok és ezek remélem visstaszalnqk rátok amiket mindtatok rá.. és tudjátok mi történt a cicaval?? Ott halt meg a vizsgáló asztalon.. szóval boldog szülinapot mindenkinek😠😡
2018. máj. 23. 19:43
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy boldog szülinapot nekünk te kis maszlag? Ki mondott ilyet hogy haljon megy a macska? Mert szerintem senki. És lehet tudni hogy mi volt a baja?
2018. máj. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Én ennyiből mérgezésre szavaznék.

Ezért ivartalanítjuk, meg nem engedjük ki a macskát. Vagy ha kiengedjük, ne sírjunk, ha megmérgezik, elütik, vagy bármi mást csinálnak vele.

2018. máj. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Lehet tudni: mindig ő volt a legkisebb akit kiturtak és nem is evett legyengült.. és nem a normális valaszoloknak írtam hanem akik aztmondtak hogy haljon meg anya stb.. szerencsére ezeket jelentettem és toroltek
2018. máj. 23. 21:34
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően több probléma is van. Hagytad szülni az anyamacskát aki gondolom rendszeresen van oltva, féreghajtva, szűrve betegségekre. Gondolom a kandúrral is ez a helyzet és nem felcsinálta az első jött-ment kóbormacska.


Ha látod, hogy van az alomban 1 olyan kiscica akit a többiek kitúrnak, akkor nem megvárod amíg éhenhal, összeesik az éhségtől, hanem különválasztod és eteted 4 óránként cumisüvegből vagy miután ettek a többiek, külön bezárod az anyamacskával, hogy tudjon enni.


Mivel kutyaólat írtál arra következtetek, hogy a cicák semmilyen állatorvosi ellátást nem kaptak és orvos sem látta őket. Ne gyere azzal hogy kicsik, az enyémet 2-3 napos korában szedtem ki a szelektív hulladékgyűjtőből, rendszeresen látta orvos.


Egy kint tartott kiscicára (is) rengeteg fertőző betegség leselkedik, de gondolom tisztában voltatok ezzel és ennek tudatában megtettetek mindent.


A másik: a bízzuk a természetre hozzáállás egyenlő az állatkínzással. Amikor látod hogy szarul van és szenved a kiscica, akkor nem megvárod hogy jobban legyen, hanem AZONNAL elviszed orvoshoz. Egy ekkora állat pár óra alatt kiszárad és meghal ha nem kap segítséget.

2018. máj. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Undorító vagy kérdező, az ostoba anyáddal együtt! Rettentően sajnálom azt a szegény kiscicát, min mehetett keresztül, amíg ti a "természetre bíztátok"... :(
2018. jún. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!