Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez állatkínzásnak számít?

Ez állatkínzásnak számít?

Figyelt kérdés

Van egy házi cicám. Most új lakásba költözöm, albérletbe. Ahova vihetem a cicámat is, ezért meg szeretném nyíratni. Egyre több macskát látok, hogy nyiratkozik.


Nagyon beteg dolog? Persze én főként azért szeretném, hogy kevesebb probléma legyen a szőrrel a lakásban.


2018. máj. 23. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A nyírt szőr meg haj éppen pont úgyanúgy hullik. Csak a rendszeres borotválás segít a problémádon.
2018. máj. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Erre nem tudok mit mondani..

Az emberi hülyeségnek nincs határa esküszöm..

Nehogy szőrös legyél ám! Tudod mit? Nyúzd is meg szerencsétlent, csak hogy ne hullassa a szőrét..

2018. máj. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Inkább porszívóra költs:)

Teljesen felesleges a nyíratás, ugyanúgy hullik a szőre. De nem gond: nálunk kettő is van + bejárós kutya, mostanában minden reggel kell egy kis takarítás, de csak pár perc.

2018. máj. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeres fésülés segít, a nyírás semmit sem.
2018. máj. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerezz be Furminator fésűt, meglátod, csodát tesz!
2018. máj. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Furminátor, porszívó, szárítógép.

Ezekkel valóban segíthetsz a problébádon, a nyíratással nem.

2018. máj. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én még sosem láttam lenyírt szőrű macsekot, de szerintem nagyon rosszul érezné magát rövidebb bundával. Annyival lenne más a helyzet, hogy rövidebb szőrszálakat hullatna, szerintem nincs semmi értelme.
2018. máj. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem állatkínzás, de felesleges.

Vegyél egy furminátort, időnként azzal fésüld át, amúgy meg ilyennel:

[link]


Nálam a kinti-benti félhosszú szőrű most tavasszal rettentően vedlett, összesen 4 alkalommal használtam a furminátort, azóta csak a kesztyűt, és alig marad benne néhány szál.

2018. máj. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!