Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az állatkínzásnak számít, ha...

Az állatkínzásnak számít, ha a kutya este és éjjel nem kap vizet, hogy ne tudjon bepisálni a házban?

Figyelt kérdés

2018. febr. 15. 10:54
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
91%
Nem szép dolog rakj ki neki egy kicsit
2018. febr. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
71%
Igen annak! Adj neki vizet
2018. febr. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
97%
Nap közben ha van neki folyamatosan vize, akkor egy éjszakától nem lesz baja. Annyi időt probléma nélkül bír. Annyi hogy reggel kapjon vizet, ne felejtsd el.
2018. febr. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
85%
Alapszabály, hogy a kutyának mindig legyen vize.
2018. febr. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
70%
Tegyük fel hogy este 8-kor elveszi és reggel 6-kor visszaadja a vizét. 10 órán át nem lesz vize, amiből kb. a 3/4 ét átaludja. Megkérdezhetem, hogy mi baja történhet a kutyusnak ez idő alatt? Te is kibírsz ennyit. Majd minden szárazföldi élőlény nem csak hogy kibírja, de problémát sem okoz neki.
2018. febr. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
21%
Ahelyett hogy megoldanád az almot megvonod tőle a vizet..
2018. febr. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
78%
Ha mint a legtöbben este adsz neki enni, utána szemét dolog szomjaztatni, főleg száraztáp után. És meddig gondoltad ezt, hamarosan jön a tavasz, a meleg..?
2018. febr. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
53%
Pisálni?Milyen szép kifejezés...
2018. febr. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
nem én csinálom ezt
2018. febr. 15. 11:49
 10/28 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem inkább lustaság.

Nem is értem, aki ennyit nem akar foglalkozni a kutyával, az minek tart állatot?

Miért nem tanítják szobatisztaságra??? Akkor nem kellene megvonni a vizet.

Nekünk alapvetően kinti a kutyánk, de ha nagyon hideg van, bent alszik a nappaliban. Teljesen szobatiszta. Én szoktam neki vizet tenni a helye mellé, mert kandallóval fűtünk, és ha melege van ne szomjazzon.

Volt, hogy éjjel adtam neki inni, sokat ivott, mégsem pisilt be. Mert SZOBATISZTA!!!


Szóval tanítani kellene, nem a vizet megvonni! (vagy éjjel kiengedni egy pisire, ha jelzi)


Remélem a gazda is szomjazik hosszabb út előtt, nehogy bepisáljon...

2018. febr. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!