Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen olcsó szilikonos...

Milyen olcsó szilikonos macskaalmot ajánlotok?

Figyelt kérdés

2018. máj. 23. 23:28
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Aldis 8 liter 1900 forint, akciósan neha 1500 forint.
2018. máj. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
13%

Nálunk nem jött be a szilikonos, folyton pisi szagú és színű volt... Panzit egyáltalán nem ajánlom!

Én a Biokatsot ajánlom, nem szilikonos, kb 2400 ft a 10 kg-s és egy hónapra tuti elég egy cica alá 😁

2018. máj. 24. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

Ajánlani tudom a szilikás macskaalmot. Mi Fressnapf-ba szoktuk venni, MultiFit aloeverás szilikásat, igaz nem egy olcsó dolog 15 literes, 6000ft és másfél hónapig elég.

Mint minden szilikás alom, ez is besárgul a pisitől, nem szabad kiszedni, csak naponta párszor össze kevered, a kakit meg ki kell szedni.

2018. máj. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
13%
A pora nem túl egészséges, biztos ilyet akarsz?
2018. máj. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sajnos nem értünk az almokhoz. A cica a lakásban lesz, és fontos lenne, hogy ne legyen szag.
2018. máj. 25. 08:14
 6/7 A kérdező kommentje:
Szeretnénk ha egészséges maradna a cica. Fedett bilit vettünk neki. Hétfőn érkezik repülővel. Vettem neki Royal kitten 36-ot enni /4 hónapos/. Kell még neki valami étel, hús, vagy cica tej?
2018. máj. 25. 08:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én cicám (mentett) szépen megerősödött a rc kittentől, hasa sem ment egy hét után. A cicatej minden esetben kuka lett. Valami alutasakost vegyél, jutifalit esetleg, hogy gyorsabban megbarátkozzatok. Egy-két játék, kaparó, tálka (az enyém csak üveg pohárból iszik). A fedett budit én untam meg, fedél nélkül is ok. Biokats almot használ, gyorsan csomósodik,nem annyira poros és nem büdösödik be napok alatt.
2018. máj. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!