Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyn szoktassam le őket erről?

Hogyn szoktassam le őket erről?

Figyelt kérdés
Egy hete hoztunk két kismacskàt, ahonnan hoztuk ott alsoepületben voltak és alnot hasznaltak. Nàlunk kint cicàk lesznek, most a teraszon van a helyük, doboz, kaja, alomtàlca ilyenek. De nagy ritkan hasznaljak az almot a sarokba piszkitanak, es mivel szőnyeges a terasz nagyon büdös van. Igazabol azt szeretnem elérni hogy lejàrjank a kertbe elvegezni a dolgukat. Mit lehetne tenni?
2018. máj. 27. 07:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Tedd oda az almot, ahova piszkítanak. Ott már érzik is a saját szagukat. Aztán az almot kell minél kintébb húzni az udvar felé (mondjuk kétnaponta pár centit). Mikor már kijárnak az udvarra, akkor az almot el kell venni.
2018. máj. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Minden sarokba nem tudok almot tenni sajnos. :( van hogy az alomba is sikerul de inkabb melle vagy egy masik sarokba.
2018. máj. 27. 08:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja értem, tehát mindig másik sarokba járnak.... A szőnyegből minél alaposabban ki kellene szedni a szagot. Minden sarokba teríts le nejlont, és hordj rá udvari homokot. Ezzel is lehet csinálni az arrébbhúzós módszert, de őszintén nem tudom, hogy ha több helyre piszkítanak, akkor hogy fog-e menni.

Talán az lenne akkor a legjobb megoldás, hogy egy időre le kéne tiltani őket a teraszról. Nem tudom, el van-e kerítve. Akkor felfedeznék az udvarban rejlő potenciált :)

2018. máj. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szőnyeget ilyenkor érdemes felszedni átmenetileg, mert nem tudod úgy feltakarítani, hogy ne érezzék a szagot és újra oda fognak menni.

Almot tartsd mindig tisztán, és a kajájuktól, vizüktől, helyüktől távolabb legyen.

2018. máj. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!