Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol lehet újszülött kiscicákat...

Hol lehet újszülött kiscicákat találni?

Figyelt kérdés
2018. máj. 30. 07:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az anyamacska mellett az alomban. Miėrt?
2018. máj. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Anyuka nélkül.

Sima házicicát.

Kellene legalább 6 kicsi.

3 macska leellett a garázsunkba, de mindegyiknek meghaltak a kölykei. Folyton keresik, hívogatják a picinyeiket és ahogy látom eléggé feszülnek az emlőik. Mindegyiknek legalább 2 pici kellene,, azért újszülött, mert az övék is 1-3 naposak voltak.

2018. máj. 30. 08:40
 3/10 A kérdező kommentje:
Néztem a jófogáson, de pár naposakat nem hirdetnek. Gondoltam elmegyek felderítő útra, ilyenkor sokat kidobnak, de merre menjek?
2018. máj. 30. 08:41
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezesetben vedd fel a kapcsolatot fėszen vagy valami macskás helyen macskamentőkkel. Ott sokszor szüksėg van anyamacskára. Lehet sokan kidobálják a nem kívánt kicsiket,de lehet bejárhatsz több határt erdőt stb nem fogsz találni. Ha a macskásoknak sincs,akkor állatorvos, hogy mit kezdj az anyamacskával
2018. máj. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Állatvédő egyesülettel vedd fel a kapcsolatot, ők lehet tudnak segíteni és nekik is segítség.
2018. máj. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Állatmenhelyeken, alapítványoknál érdeklődj, ilyenkor sok kidobott kicsinek keresnek szoptatós anyacicát.
2018. máj. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Facebook csopprtokba lépj be:


[link]

[link]

[link]

2018. máj. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Platypus ***** válasza:
100%
Szerintem ez az adott helyzetben nagyon-nagyon rossz ötlet. Három anyamacska összes szopós kölyke körülbelül egyszerre pusztult el. Ez valami fertőzésnek hangzik az ocsmányabb fajtából. És ha ez a helyzet, akkor az új kiscicák is ugyanúgy el fogják kapni. Inkább állatorvoshoz kéne fordulni, van rá megoldásuk.
2018. máj. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Facebookon nem vagyok, de köszönöm.

Nem voltunk itthon és valaki bedobhatta a terhes macskákat, mivel a garázs zárva volt, csak egy ablak van, amit kívülről be lehet lökni, amikor hazaértünk be volt zárva a 3 macska, de mivel ott volt már mindegyiknek a kiscicái(3+3+4), ezért csak morogtak meg fújtak, ha közel mentünk, de nem szaladtak el. Aztán adtam nekik enni. Azóta meg, hogy két nap alatt meghaltak csak nyávognak, de a garázsból nem lehet kizavarni őket.

Ezért gondoltam hozok nekik vhonnan.

2018. máj. 30. 12:42
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom megfogni sem őket, szóval nem tudom hogy vigyem el dokihoz őket, inkább kihívom, Ő talán tud vmit kezdeni velük.
2018. máj. 30. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!