Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Baj ha nem eszik a kölyök...

Baj ha nem eszik a kölyök cica 2-3 óránként?

Figyelt kérdés
Eltűnk az anyja pár napja. Azóta próbáljuk etetni, de nem kéri olyan sűrűn. Napi 3-szor sikerül megetetni, a többinél nem érdekli a kaja. Nem tudom mennyi idős lehet mert nem a mi macskánk kölyke. Talán pár hetes, egyedül még nem is eszik
2018. máj. 30. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen pici cicánál baj. Nem csak eszik, iszik is és immunizálódik.

Szerintem sürgősen mutasd meg állatorvosnak.

2018. máj. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Holnap délután tudom csak elvinni. Gondoltam addig megkérdezem itt, hátha tud valaki segíteni addig is
2018. máj. 30. 22:10
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg etetni, ha nem eszi, nem kell erőltetni. De az orvos tuti fog segíteni, reméljük nincs nagy baja, de rossz jel, ha nem nagyon eszik.


#1

2018. máj. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:( Remélem nincs baja, nem néz ki betegnek de ki tudja
2018. máj. 30. 22:25
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

Ugye tudod hogy picike cicának a kakilását is segítened kell?

És ugye tudod hogy tehéntejet nem kaphat??

Csak cicatápszer/kecsketej

2018. máj. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyi idős. Egy ilyen kiscica hamar kiszárad, pláne ebben a melegben.

Vagy kecsketejet adj neki, vagy lehet kapni az állatosban tápszert a cicáknak.

2018. máj. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

2 hétig kellett cumiztatni, akkor jelentek meg a fogacskái. Mára már ügyesen, egyedül eszik, pisil, kakil :)

Amúgy kölyök macskáknak való tápszert kapott, és igen....tudtam hogy segíteni kell az ürítésnél, így is tettünk ;)

2018. jún. 30. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!