Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyért van az hogy a cicám...

Milyért van az hogy a cicám olyan akár egy kutya? (többi lent)

Figyelt kérdés
a cicám jön utánam akár hova is megyek ha meg megálok le ül és el kezd nyávogni ha nem viszem magamal ,a labdát oda hozza és bele teszi a kezembe,ha ugy hivom hogy cic-cic-cic akkor nem jön csak ha fütyülök neki,a macskákat kergeti és nem szereti de a kutyákat imádja ,az etetésnél meg le ül és ki várja pedig semmmit sem tanitotam neki meg(nincs kutyim) SEGÍTSETEK KÉRLEK!normális válaszokat kérek ha lehet
2010. jún. 15. 21:03
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
nem brit kék cica hanem félig perzsa cica de nem nagy szörü:)viszont kicsit talán kékes a hátánál:)
2010. jún. 15. 21:31
 12/17 A kérdező kommentje:
lehet hogy akkor a kutyus el sajátiotota a cicától de az enyém nem tudta a kutyáktol mivel nincs kutyám és nem megy el:)elég ari lehet a kutyid ö is különleges:)....köszi mindenkinek a válaszokat
2010. jún. 15. 21:34
 13/17 anonim ***** válasza:
A Maine Coon cicáknak ilyen a természete. Nekem egy fekete Maine Coon van és pont ilyen. A fürdőszobába is jön velem és a mosdóba fekszik amíg fürdök. Még sétálni is megyünk pórázon minden nap és imádja.
2010. jún. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
nagyon édes lehet! az én cicusomnak is van egy kutyás tulajdonsága, ha elfárad játék után, hatalmasra tátott szájjal, lógó nyelvvel liheg :D
2010. jún. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)ari lehet.de az én cicám nem maine coon hanem házi és fajtatiszta perzsa cicus és nagyon szeretem:)ma például behozott nekem egy gyikot és letette a földre és igyázott rá de nem esz meg se madarat se egeret se semilyen állatot nagyon cuki cica:)
2010. jún. 16. 13:52
 16/17 A kérdező kommentje:
vagyis házi és fajtatiszta perzsa cica keveréke
2010. jún. 16. 13:53
 17/17 anonim ***** válasza:

Szia!

A cicád nagyon szeret téged!

Szeretne neked segiteni, mert te csak egy gyámoltalan kétlébú vagy, aki nem tud magának semmit sem fogni és igy gondoskodnia kell rólad. Fog neked mindenfélét, leteszi a lábadhoz, hogy tudjad, az a tiéd és szeretné, hogy megegyed és jóllakjál és utána doromboljál.

A gazdáját a legtöbb cica ilyennek látja. Fogadd el az ajándékait, tégyél úgy mintha megennéd, csak közben tedd bele egy nem átlátszó zacskóba és dobd ki olyan helyre, ahonnan nem tudja kiszedni.

Nagyon kedves/aranyos ahogyan védelmez téged, szerintem te vagy a kiskölyke :)

2010. jún. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!