Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyire viselheti meg a...

Mennyire viselheti meg a meleg a macskákat?

Figyelt kérdés

Most ugye kb állandóan 30 fok van és elég párás a levegő.

Kismacskákról van szó, kb 2 hónaposak, eddig semmi bajuk nem volt, játékosak és esznek rendesen, de most egynél észrevettem , hogy kicsit soványabb lett és inkáb csak fekszik, nem is nagyon látom hogy enne. A szeme nem csipás és mást nem is tudok mondani mert nem látszik rajta. Lehet ez a nagy meleg miatt? Vagy valamilyen betegség?



2018. jún. 10. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Meleg miatt biztos nem.
2018. jún. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A ciccek szeretik a meleget. Igaz, hogy tűző napsütésben inkább az árnyákban heverésznek. De elviselik az extrém meleget, sőt, hideget is.


A macska a Föld legalkalmazkodóbb teremtése.


És nagy melegben tényleg keveset esznek, le is fogynak.


De ha úgy látod, hogy valmi nincs rendben vele, inkább vidd orvoshoz.

2018. jún. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi !
2018. jún. 10. 13:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nem is játszik, akkor az nem túl jó jel. Éjjel hűvös az idő, legalább olyankor fel kéne élénküljön, ill kora reggel.

Szerintem nem a melegtől lesz ez. Én elvinném dokihoz.

Az én macskám is tavaszi kiscica volt, akkoriban lakásban laktunk. Óriási volt a hőség. Napközben sem bírt a popsiján maradni, lihegett, amikor sokat futkározott. Ez a jele annak, hogy melege van.

A te cicád a leírtak alapján elég levert.

2018. jún. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!