Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicát lehet sétálni vinni?

Cicát lehet sétálni vinni?

Figyelt kérdés

Vettem az állatkereskedésben cica pórázt. Egészséges a cicának ha így elviszem sétálni? Nem fognak hülyének nézni

? :D


2010. jún. 16. 16:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%

Hülyének csak az néz, aki nem szereti az állatokat.

mellesleg, sok hülyeséget kitalálnak, aminek fele sem hasznos.

a cicapóráz, aránylag még jo, de sok cica kővé mered, ha rákerül.

tudd: a cica szabad állat.

Milyen macskád van és hollaksz?

2010. jún. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
a nővéremnek van macskája póráza is van. ha elviszi sétálni kb. az van h. ölbe viszi..nem lehet úgy vezetni mint a kutyát.
2010. jún. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
én már látam így egy-két macsekot, de csak mosolíogtam rajta, sztem aranyos:))
2010. jún. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Lehet, csak szerintem nem mindegyik cica viseli el. Meg ha lakásban lakik, és hirtelen kiviszed sétálni, lehet, hogy csak ijedten gubbaszt majd.
2010. jún. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Sima házi macsek, fekete fehér zoknikkal. Kecskeméten egyébként. Hát majd kipróbálom szerintem. legfeljebb többet nem viszem sétáltatni, majd megy ő maga. :)
2010. jún. 16. 16:40
 6/12 anonim ***** válasza:

Egy időben mind a kettő velünk jött, amikor sétálni mentünk. De nagyon féltek, nyávogtak hogy menjünk vissza. Meg azért tényleg sok veszély leselkedik rájuk így (pórázzal is)

Szóval szerintem nem kell erőltetni, sétál amennyit akar, nem lehet neki megmondani :)

2010. jún. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
aMIKOR nekem volt cicám,és így próbáltam sétáltatni,nem igazán csípte:)
2010. jún. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Csak kölyökkorában tudod megtanítani, én is vettem hámot, meg pórázt a 2 évesemnek, simán lefekszik és nem mozdul. A szomszéd vígan sétáltatja a parkban, nagyon bírja a cica, csak órákba telik.. Nem úgy sétál mint egy kutya, mindent megnéz, megszagol, de lassan.
2010. jún. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem egy macskát nem lehet pórázon vinni. Meg minek is, hiszen oda megy ahova akar, míg a kutyának kell a mozgásigény, az új szagok, amit a kertben nem kap meg. Szóval szerintem felesleges macskát sétáltatni. Ha csak belegondolok, hogy amikor kézben dokihoz vittem a cicáimat, minden erejével ki akart ugrani és féltek minden idegen embertől, főleg, ha kutyával voltak..
2010. jún. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy most nem vagyok otthon, máskülönben már régen elvittem volna , kedvet kaptam hozzá, sztem még simán megtudom tanítani mert most 10 hónapos.
2010. jún. 16. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!