Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 3.5 honapos macska miert nem...

3.5 honapos macska miert nem marad meg nalam? Hiaba akarom simogatni, elmegy?

Figyelt kérdés

8 hetesen hoztuk el, azota vadul orjong, ugral jatszik amikor ebren van. Soha nincs el az ember oleben, vagy ha simogatjuk. Hivasra jon, nevere hallgat, enni tolem kap es ha beszelek hozza, akkor nagyokat gurgulazik es nyavog nekem. De ennyi. Nem lehet vele fizikai kontaktust kialakitani.

Volt mar nekem egy cicam ezelott, de ot majdem 5 hosan hoztuk el, es a korai kiscica viselkedes kimaradt en nem lattam.

Lesz ez meg jobb is ugye? Vsgy pont egy olyan cicat fogtam ki aki tartozkodo lesz?


2018. jún. 23. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy kiscica, játszani kell vele. Tele van energiával, le kell fárasztani. Aztán ha kidöglik, akkor alszik pár órát, majd kezdődik előröl az őrület.

Ettől függetlenül, nem minden macska szeret kézben lenni. Az én nagymacskám sem. Pedig ő mondjuk kiscica korában bújós volt, de kinőtte. Szereti ha simogatják, de csak ha a földön van, ölbe, kézbe nem lehet venni. A macskák is külön személyiségek.

2018. jún. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden cica egyforma, sőt mind más egyéniség. Kölyökcicákra jellemző, hogy vagy alszik, vagy játszik. Játssz vele sokat.

Felnőtt korára majd sokat fog nyugodni, de akkor sem biztos, hogy szeretni fog ölben lenni. Nem minden macska igényli ezt.

2018. jún. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem orulok neki. Vagytam egy macskara aki ad egy kis szeretetet. Az elozom ilyen volt.
2018. jún. 24. 11:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, a cica nem plüssállat sajnos, megvan a saját egyénisége, és nem mindegyik bújós. Ezzel együtt, önmagáért kell szeretni!
2018. jún. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!