Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit kéne csinálni a macskámmal?

Mit kéne csinálni a macskámmal?

Figyelt kérdés
Van egy kiscicám, tegnap hozták, egy menhelyről. És nem tudom mi volt ott de nagyon megfázott és még a szemei is csipásak. Én sem tartom valami meleg helyen, mert féltem a kutyámtól, de azért pár óránként kihozom. Mivel és hogy lehetne kitisztítani a szemét (az állatorvos annyit mondott hogy ne kamillateával) és mivel lehetne kezelni a megfázását?
2010. jún. 17. 10:55
 1/9 anonim válasza:

ne kammilával?:D

én azzal tettem belemártogattam egy ruhát és azzal másnapra nem lett baja:D

doki nem mondta mér ne kamillával?

hisz az káros nem lehet

2010. jún. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, hogy a kamilla tea bizonyos szembetegségeket még jobban belobbanthat. Értem, hogy az állatorvos azt mondta ne kamillával, de neki kellett volna mást ajánlani.:-((

Talán egy állatpatikában megmondják. Lehet, hogy van valami semlegesebb szemtisztító folyadék.

2010. jún. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Pedig a kamilla elég jó. Sőt, az enyémnek is mindig attól szűnt meg a szemproblémája. Meg én ápolgattam az én szemkenőcsömmel is, a Septosyl-lal, az gyulladáscsükkentő. De a kamilla jó lenne.
2010. jún. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. És a megfázásból k fog gyógyulni, mert hát nagyon tüsszög szegény?
2010. jún. 17. 11:07
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]


Ezek szerint vírus és azzal az orvos tudna kezdeni valamit.

2010. jún. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ha ez a baj akkor elviszem állatorvoshoz, de előbb megpróbálom a kamillát. Az nem segíthet ha melegebb helyen tartom?
2010. jún. 17. 11:14
 7/9 anonim válasza:
a kamilla a legjobb! mi is avval tisztítjuk az a legtisztább és egyáltalán nem csíp! adj neki meleg tejet inni vagy ha adsz neki valamit enni azt melegítsd meg! (na nem a száraz tápra gondolok)
2010. jún. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De, mindenképpen. Amit linkeltem, ott le is van írva néhány tanács a hosszú fejezet második felében. Viszont vidd vissza dokihoz, ha másért nem is, hogy monjdjon, ajánljon valamit, mert azzal, hogy elmondja, hogy mit NE, azzal egy laikus nem tud sok mindent kezdeni...
2010. jún. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oké... Köszönöm a válaszokat. Szerintem, már kezd kigyógyulni
2010. jún. 19. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!