Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ugye ebbe nem halhat bele?...

Ugye ebbe nem halhat bele? Mire figyeljünk? (Többi lent)

Figyelt kérdés

2 hónapos kiscicát elkapta a 7 éves németjuhász. Már A szájában tartotta, de sikerült elszedni tőle. Mikor felemeljük, fáj neki az oldala, nem edzik csak iszik, és még mindig sokkban van. Szerintem megroppantotta a bordáját.



Tuom, így most nem igazan lehet ezt így megítélni, de mégis...


2018. jún. 30. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Ha ma már nem is, holnap reggel azonnal vidd orvoshoz! Egy kiscicámnak belső vérzése lett egy ilyen esettől, pedig semmi nem látszott rajta és normálisam viselkedett, csak a biztonság kedvéért vittem el.
2018. jún. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
Mondjuk nem tudom hogy miből feltételezed hogy ebből nem lehet baj és nem halhat bele ha látod hogy fájdalmai vannak, megroppantotta a testét. Egy 8 hetes kiscica nagyon kicsi, egy felnőtt német juhász pedig nagyon nagy. Én elvinném az ügyeletre, mert ha belső vérzése van reggel már nem biztos hogy el kell vigyétek....
2018. jún. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
97%

Dehogynem halhat bele...

En rogton vinnem.


Puh, de finom voltam.

2018. jún. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az én kutyám kb 2 másodperc alatt ölte meg a cicát. Hiába hallottam nyávogni a szomszéd macskát, mire 1 lépést tettem, már mindegy volt.

Az a baj, hogy a kutya nem a bordáját roppantja, hanem a gerincét...

Mozogni tud rendesen??? Miért nem vittétek egyből dokihoz? Ha megéri a reggelt, minden képpen vigyétek el!

2018. jún. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor az első teendő: rohanni az állatorvoshoz, ügyeletre.

Nem is értem, hogy miért nem ezt tettétek?

Egyébként, de belehalhat, sőt valószínűleg bele is fog, ha nem eszik.

2018. júl. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!