Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek? Meg mergeztek?...

Mit tegyek? Meg mergeztek? Vagy mergezett allatott evett? Nem halhat meg, mit tegyeK?

Figyelt kérdés

A cicam egy helyben fekszik,nem mozog,csukva a szeme nem reagal ram! Sebei nincsenek,nem verzik. 1 eves fiu cica!

Probaltam itatni,de semmi,farkat mozgatta mintha ideges lenne ram.


2017. jún. 27. 17:24
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
Elõször is mindenképpen vidd el állatorvoshoz, õ majd megmondja, hogy mi a baj és gyógyszert vagy oltást ad neki
2017. jún. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
Szerintem nagyon melege van. lehet akár hőguta is
2017. jún. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Vidd el állatorvoshoz!
2017. jún. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

nincs alkalmam elvinni! semmikepp sem fogja tulelni?

vizet fecskendezek a szajaba ki ne szaradjon,de nem sok eletre utalo jelet ad!

2017. jún. 27. 17:33
 5/29 anonim ***** válasza:
90%

Nincs alkalmad hah! Jó vicc, ha tényleg olyan fontos lenne hogy "nem halhat meg" akkor már az állatorvosnál lennél. Millió egy baja lehet és mivel mi nem vagyunk állatorvosok nem tudjuk megmondani.

Ha nem viszed el meghal, neked pedig ne legyen még egyszer állatod mert nincs alkalmad elvinni az orvoshoz.

2017. jún. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok,faluban élek azt sem tudom hol a legkozelebbi allatorvos,szuleimet pont nem erdekli hogy az en cicam haldoklik mellesleg egesz nap dolgoztam és arra jovok haza hogy az egyetlen jo dolog az eletemben haldoklik! Nem a megalazas kell hanem a segitseg kedves utolso!
2017. jún. 27. 17:42
 7/29 anonim ***** válasza:
82%
De ha ennyire szereted miért nem viszed el? Mi ennek az oka? Biztos, hogy elpusztul. S.o.s vagy bánni fogod.
2017. jún. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

és mibol fizessem ki az orvost? aj istenem jo hagyjuk.

sirok es imadkozok hatha segitkoszonom,sziasztok

2017. jún. 27. 17:44
 9/29 anonim ***** válasza:
Merre laksz? Guglizd ki a helyi ügyeletes állatorvost és hívd azonnal házhoz
2017. jún. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
85%
Nem megaláztalak. Egy tizenöt évesben kéne legyen annyi felelősségtudat, hogy ha már állatot tart tájékozódik az orvosokról és van félre tett pénze arra az esetre, ha baj van. Ha itt internetezel gondolom van neted, beírod a googlebe a lakhelyedet és hogy legközelebbi állatorvos, biztos kidob egyet. Felülsz a buszra egy dobozban a macskával és elviszed. Ha nincs pénzed kölcsön kérsz vagy kérsz részletfizetést. Nem kötelező állatot tartani, de ha magadhoz veszel egyet vállalod a tartását és hogy gondoskodsz róla nem csak akkor ha dorombol, de ha beteg akkor is.
2017. jún. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!