Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mostanában akarok otthonról...

Mostanában akarok otthonról kiköltözni?

Figyelt kérdés
18 múltam de még 1 éven van a gimiből sajnos. kollégista vagyok ezért (szerencsére) csak hétvégente kell hazajárnom. A következő a kérdésem: apám állandóan azzal b*szogat, h már egyre kevesebb jogaim vannak h elmúltam 18, ill. mindenféle becsmérlő szavakat, derrogáló jelzőket mond, amiket ( sajnálom , hogy ) eddig nem tanultam meg (nagyrészüket) csakúgy a fülem mellett elengedni... :ss pl napközben tanulnék, és hallom a fülemben,h elesett, szerencsétlen, meg tényleg a szerencse egy szikráját nem látom rajtad,nem megyek veled sehova, mert nem akarom, h meglássanak veled az emberek, egy darab szr...stb. Mivel (rajta kívül) senki nem gondolja ezeket így ezért valószínű h ez nem így van. Minden alkalmat megragad, amikor egyedül vagyok és nem tudok elmenekülni és bánt, zsarol, ....stb Ilyeneket mond, h csak a szolgáltatásokat veszed itthon igényben meg szememre hányja h minden 2. héten kapok egy 1-est v egy 2-est és h nagyon nem lesz így jó vége, il. az édesanyukájával fenyeget, h hogyan lehetek ilyen bnkó praszt h már lassan 4 hónapja feléje se mentem. És hogy tartsam el magam, stb. viszont tényleg ő is látja már h költözök el tőlük és mondtam is nekik h soha többet nem akarok velük találkozni. Mi az oka édesapám viselkedésének? Kösz

2015. nov. 20. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:

nem akarok bunkó lenni, de miből tervezel elkoltozni?

és valóban nem a legjobb utolsó évben ilyen rendszeresen 1-2 jegyeket kapni.

persze apukad stílusa. valóban bunkó.

szerintem járj haza kevesebbet, de érettségi évében önerőből elég nehéz elkoltozni (nappalin)

2015. nov. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hat az alberletet pont kifizetnek nekem, amig le nem erettsegizem ^^ Am nagyon dekoncentralt vagyok, mert csak ezeken a fszsagokon jar az eszem
2015. nov. 20. 14:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Pont most kell belehúzni a tanulásba a legjobban, ha normális munkát akarsz a későbbiekben. De ha fizetnék neked az albérletet akkor valószínűleg mégsem utálnak annyira.
2015. nov. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt mondták, h szeretnek, de azt is hogy "jó a gyerekekkel kibszni" :DD
2015. nov. 20. 14:22
 5/6 anonim ***** válasza:
És igazán olyan ártatlan liliomszál vagy?
2015. nov. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nemtudom, igazából nem okozok semmilyen gondot, mert sohasem szoktam velük beszélni, azt meg mindig utólag veszik észre, h megint jól bezabáltam meg h megint szétaludtam az agyam hétvégén .. ilyen szempontbol ravasz vagyok ők meg naivak
2015. nov. 20. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!