Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elfelejtettem macskasimogatás...

Elfelejtettem macskasimogatás után kezet mosni és úgy ettem gyümölcsöt, elkaphatok valamit?

Figyelt kérdés
2018. júl. 1. 21:57
 1/9 anonim válasza:
0%
Van rá esély
2018. júl. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mire van esély szerinted? Mit tehetek ellene?
2018. júl. 1. 22:03
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A macskák tisztábbak mint jónéhány embertársunk. Semmi bajod nem lesz.
2018. júl. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15%
Maximum egy kis hasmenés,bár szerintem,az sem lesz.
2018. júl. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Kisgyerekként macskaszőrrel kezdtem,miután megkaptam a kutyámat kutyaszőrrel folytattam.Volt olyan időszakom is,amikor a lóval együtt ettük a sárgarépát :D

Most,hogy már nem tudok új idegen anyagot mutatni a szervezetemnek,a kettőt egyszerre alkalmazom,cicát és kutyát egyaránt tapizom ;)

2018. júl. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam cicázás után kezet mosni, nem volt még semmi bajom.
2018. júl. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a gyümölcsöt megmostad, akkor nincs miért aggodnod.
2018. júl. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Épp írni akartam hogy a mosatlan gyümölcstől több bajod lehet mint a cicázástól. Hidd el, macskával-kutyával vagyok egy légtérben, alszok és soha semmi bajom nem volt még.
2018. júl. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szoktam macskázás után kezet mosni, de nincs semmi bajom. Minek mossam meg, a kis dög úgyis ott van mindenhol :)

Viszont azt is tudni kellene, hogy benti, vagy kinti cica. Ha benti, akkor semmi gond, ha viszont kinti (aminek nem kellene lennie, mert felelőtlenség), akkor inkább figyelj oda. Régen, mikor kisebb voltam és nem volt beleszólásom, voltak kinti-benti macskáink, és jópárszor kaptam el őket, hogy dögökben hemperegnek. Az pedig nem kis fertőzésveszélyt hordoz magában.

2018. júl. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!