Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskasimogatás után mindig...

Macskasimogatás után mindig megmossátok a kezeteket?

Figyelt kérdés

Ha benti a macska.


(Én mindig megmosom)


2010. dec. 1. 13:34
1 2 3 4
 1/34 arbeitmachtfrei válasza:
64%
én elötte a macskát is megszoktam:D
2010. dec. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
:D
2010. dec. 1. 13:39
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Én meg nem, nem ámítom magam. Ugyanis az tuti, hogy az egész lakás tele van horva piszokkal, csak nem látod. De ez nemcsak a macskára vonatkozik, ugyanúgy pl a cipővel bevisszük a koszt az utcáról, aztán szépen szét is terítjük idővel. Az csak illózió, hogy te megmosod a kezed, és akkor tiszta vagy...
2010. dec. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
54%
Kinti cicák és nem mindig mosom meg a kezem. De ilyenkor vagy nem fogom meg magát az ételt (ha papírban, vagy zacskóban van akkor csak zacsin keresztül) vagy csak a körmömmel, ha nem nehéz a kaja. :) Elég rossz szokás, igyekszek leszokni róla, de eddig még sosem lett semmi bajom. :)
2010. dec. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam! Ugy is velem alszik a cicám! :)
2010. dec. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 Benga ***** válasza:
100%
Nekem nincs macskám csak kutyám, de utána megmosom a kezem.
2010. dec. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz! Én sem szoktam (mindig), mert velem alszik a cica. Tisztán van tartva, semmivel sem koszosabb, vagy fertőzőbb, mint egy másik embert simogatni.
2010. dec. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
69%
Én mindenféle állat után meg szoktam mosni, még ha gyönyörű, tiszta a bundája, akkor is.
2010. dec. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is kutyánk van, de nem mosom meg a kezem! Akkor kb. 10 percenként moshatnánk, mert annyit símogatjuk!:) Amikor leveszem mondjuk a cipőm akkor sem mosom meg rögtön utána, pedig azon is biztos van bőven baci meg kosz.

Mondjuk a mi kutyusunk télen is 2-3 hetente fürdik. Nem szoba kutya, kinti, este szoktuk pár órára beengedni. Soha semmit nem kaptunk még el tőle. Még csak bolhás sem volt!

2010. dec. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Lehet, hogy kellene, de...

Sot, bevallom, meg a konyhaasztalra is felmegy. Rengeteget harcoltam vele, hogy ne tegye, de annyit ertem el, hogyha meglat, leugrik. :/

Eppen ezert, mielott barmit csinalnak a konyhapulton, lemosom azt. Szerintem igy tisztabb, mint mashol. :P

Akarhogy is, nem hinnem hogy a macskam koszosabb, mint a kabatom, es azt is fogdosom. :)

2010. dec. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!