Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macska a sok spot-on után...

A macska a sok spot-on után is még mindig bolhás. Mit lehet még tenni?

Figyelt kérdés

Már hetek óta kezeljük, az összes fajtát kipróbáltuk rá. A lakásba rovarirtók jöttek, itt visszaszedni nem tudta, tehát benne maradt. Ha az állatorvos tette rá, akkor se javult. Mit tehetünk még? Teljes a tanácstalanság. :/

Benti cica, nem jár ki. Egy régebbi állatorvosnál szedte össze.



2018. júl. 2. 07:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a spot-on gyenge mint a harmat. Én a kutyákra azt szoktam venni, mert nem bírom anyagilag, de nem is ér sokat. A cicákra állatpatikában veszek cseppet, csak sajnos nem tudom megmondani a márkáját, mert már kidobtam a dobozát, nem emlékszem a nevére. Ha elmész állatpatikába, drágát fognak ajánlani, de legalább ér is valamit. Ezen kívül adtak még nekem egy spray-t, Insecticide 2000 a neve, amivel be kell fújni mindent a lakásban. Mehet padlóra, kárpitra. Nem káros emberre, állatra. Közvetlen élőlényre nem szabad fújni, a környezetet viszont be lehet szórni vele bárhova. Tapasztalatból tudom, mert mi is elbolhásodtunk rendesen. Leültem a szobában a parkettéra, és egyből rám ugrott vagy öt bolha. Megbújnak pl. a repedésekben. Vettem ilyen szert, és azóta nyugi van. Nem csak az állatot kell kezelni, hanem a környezetet is, de a rovarirtó emberke nem biztos, hogy olyan szert használ, ami konkrétan bolhákra is hat, vagy nem permetez mindenhova abból amit ő használ, mert talán nem is lehet. Viszont ezt a spray-t fújhatod bárhova.
2018. júl. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, kipróbálom! :)
2018. júl. 2. 08:11
 3/4 anonim ***** válasza:
32%
Keg ti is bolhásak vagytok és vissza megy a macskába.
2018. júl. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2018. júl. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!