Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Beteg a cicám? Vigyem el...

Beteg a cicám? Vigyem el orvoshoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Befogadtunk egy kóbor kis cicust nagyon apró még de már szilárd ételt eszik.A mai nap 3 alkalommal kakilt szilárdat de ilyen narancssárgás-barnásat.A járása is kissé bizonytalan görbe a háta járás közben mint egy kis teknős úgy néz ki.Elég gyenge a fizikuma is szerintem mert ahogy az ujjammal simizem a fejét sokszor majdnem eldől pedig nagyon gyengéden simogatom.Sokat alszik ma már 5 alkalommal feküdt le aludni.Evett virslit pici darabokra vágtam neki.Vizet is ivott bár nem sokat.Játszott is de nem különösebben foglalja le.Mikor haza hoztuk nagyon csapzott volt és büdi ezért meg lett fürdetve,de még így is koszos maradt.Mikor ajánlott újra fürdetni?A fenekénél van egy kis gumó nem tudom mi az(rózsaszínes)nem .Illetve mindig le kakilja a lábát.Nem nyávog kis csendes de nagyon aranyos.El vigyem orvoshoz?Miket ajánlotok?Első cicám.

16/L



2018. júl. 11. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Jó eséllyel férhessen, mindenképpen állatorvos.
2018. júl. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*férges
2018. júl. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ,holnap elmegyek vele.
2018. júl. 11. 16:08
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Nem értem a kérdést! Mégis mire számítasz? Ha befogadtátok, innentől kezdve felelősséggel tartoztok iránta. Ha te beteg vagy, nem mész orvoshoz?
2018. júl. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Minél hamarabb ma vigyétek el .
2018. júl. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ma már nem tudom:(Messze van az orvos és a szüleim este 9-kor érnek haza.Holnap reggel elvisszük.
2018. júl. 11. 16:39
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy általános vizsgálat nem ártana ,plusz féregtelenités is.

Reméljük egészséges a cicuka.

2018. júl. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Utcáról befogadott állatot javasolt szinte azonnal orvoshoz vinni. Már csak a biztonság kedvéért is.
2019. márc. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!