Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskák össze tudnak kapcsol...

A macskák össze tudnak kapcsolni szavakat tárgyakkal? -emlékeznek előző életükre?

Figyelt kérdés
Pár napja mondom a macskámnak (fél éves kandur)"micu megyünk vacsorázni,gazdi eszik egy kis pörköltet,micu kap kovászos uborkát"-erre kicsit szomorúan mondja hogy" máúú"! azóta akárhányszor mondom neki hogy kap kovászos uborkát,mindíg így reagál, mindíg ezt mondja.-ha azt mondom kap husit,vagy vacsit,reggelit,-arra nem "mond" semmit,csak a kovászos uborkára reagál.természetesen nem azt adok neki csak olyan mókás ahogy reagál.de miért csak a kovászos uborka szóra?-meg sem szagoltattam vele.talán az előző életében ember volt,és nem szerette?

#macska #cica #macskák etetése
2018. júl. 19. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Fején találtad a szöget.
2018. júl. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem előző életében talán uborka lehetett és a nem tetszését fejezi ki, hogy kannibalizmusra buzdítják :)
2018. júl. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%
XD XDD XDDD
2018. júl. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
jaj nekem is Micu van, mindig megkérdezem tőle mit kérsz vacsira dörgölőzik ahoz a konzervhez amelyiket kéri, lába teljesen hátra nyújtva de kiszagolja ha veszek neki májat mert akkor nem bújuk hanem kistányér méretű szemekkel mondja szinte tényleg azt h "máj" :D meg ha hapcizik valaki akkor mondja hogy "e-e", ha köszönök akkor "má" ha elrakja a csörgős gombját akkor jön hogy "eeee" kérdezem elraktad? és akkor mondja megint és mutatja honnan nem tudja kiszedni :D szerintem tuti értik :D
2018. júl. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4-aranyos lehet!
2018. júl. 20. 20:53
 6/6 anonim ***** válasza:
legédesebb, ja meg nasijáért meg mogyoróért "ölicica" "ül a kiscica" meg a "kezeddel kérjed" is megy neki, olyan édes szinte öleli kezem ugy kéri :D pedig nem egy ölbe macska, eléggé magának való ritkán van társasági kedvébe, ragaszkodás onnan látszik hogy ha leülök akkor pont kartávolságon kivülre helyezkedik el persze úgy hogy nehogy elérjem, de ha rájön bújás olyankor meg is csillogtatja tudását milyen értelmes :)
2018. júl. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!