Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ezt miért csinálja a kismacska?

Ezt miért csinálja a kismacska?

Figyelt kérdés
Sokszor amikor az ölembe veszem, vagy bele mászik, elkezd járkálni, majd felmászik a vállamra, majd lejön, meg a nyakamra akar ugrani. Ilyenkor nyávog is. Egyébként közben dorombol. Az nem lehet hogy éhes, merr éppen az előtt lett megetetve. Nem tűtik úgy, mintha fájna valamilye. Talán túl korán szakították el az anyától? Akitől kapt, az nem tudta a pontos korát, de azt mondta, már nem szopott. Van egy vele egyidős testvére, az nem csinálja ezt. Ő még azt sem nagyon szereti, ha ölbeveszem.
2018. júl. 22. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szeret téged, meg egy kis birtoklási vágyat is kifejez azzal hogy föléd kerül, azt érzi hogy "ez az ember az enyém mert jól érzem magam vele".
2018. júl. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Nekem az a cicám akit fél éve kicsiként fogadtam örökbe, nagyon bújt, mert menhelyről lett szabadítva. Mindent tűt bárhogy fogtam a kezemben. Most meg van egy új kis jövevény, aki talált cica, nem lehet ölbe fogni mert egyből szabadulni akar, viszont már attól is elkezd dorombolni, hogy ránézek. És reggel mindig jön hozzám hancúrozni az ágyba.
2018. júl. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, csak egy kicsit aggódtam, hogy talán szeretet hiánya van, vagy valami ilyesmi. Meg a mancsával masszírozni szokott.
2018. júl. 22. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!