Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez lehet macskanátha, vagy...

Ez lehet macskanátha, vagy valamilyen szemgyulladás?

Figyelt kérdés
Sziasztok!A cicámon ma azt vettem észre hogy nem akarja kinyitni az egyik szemét,és ha kinyitja is,nem teljesen,és hamar becsukja.Csak az egyik szemével van ez.Nem válladékozik,egy nagyon picit piros körülötte.Ezt ma vettem észre,a tegnap minden rendben volt a szemével.Valaki tudja esetleg hogy mitől lehet,volt hasonló tapasztalata?Mi lehet ez,valamilyen szemgyulladás,vagy esetleg macskanátha,annak a tünete is szemgyulladás nem?Vagy az is lehet hogy csak megsértette valamivel?

2018. júl. 26. 14:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha 2 napnál tovább ilyen a szeme akkor vidd el dokihoz és ő meg tudja mondani, ha csak szemgyulladás akkor felír egy gyulladásgátló kenőcsöt, ha macskanátha akkor antibiotikumot. Kamillával ne ecseteld neki, mert az kiszárítja a nyálkahártyát és csak rosszabb lesz.
2018. júl. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) végül már aznap pár óra múlva elmúlt és azóta sincs semmi baja szóval nem tudom mi történhetett,lehet hogy megütötte valamibe.
2018. júl. 31. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!