Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskanátha? Állatorvos?

Macskanátha? Állatorvos?

Figyelt kérdés

Találtam 2 kiscicust betegen.A cicáknak kötőhártyagyulladása van,tüsszögnek,folyik az orruk.

Elvittem őket állatorvoshoz aki azt mondta semmi bajuk,mossam le a szemüket kamillával.

De szerintem ez macskanátha,mivel volt már macskanáthás cicám és ponz ugyan olyanok.Attól független aktívak,játékosak és étvágyuk is van.

De ezzel az a problémám,hogy már egy hete kamillázom de nem múlik el nekik.A szüleim meg hülyének néznek,hogy könyörögtem vigyük őket dokihoz,de ugye a doki szerint rendbe vannak.


Vigyem őket másik orvoshoz?(ő nem az az orvos aki az elöző macskám kikezelte)

Jövő héten viszem őket,de szerintetek mért nem adott nekik az orvos antibiotikumos injekciót?


Nem kellett volna semmit csinálnia csak egy-egy oltást adni nekik amiért még pénzt is kapott volna.


Szerintetek is macskanáthás?

A másik cica is ugyanilyen volt és az injekció után rendbe is jött.


2018. jún. 24. 10:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, hogy nátha. Szerintem mindenképp vidd másik orvoshoz őket, úgysem árt a másodvélemény.
2018. jún. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hogy vannak a cicák?
2018. júl. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi,hogy érdeklődsz.Most már egy kicsit jobban vannak kaptak oltást a másik dokitól :)
2018. júl. 5. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!