Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megharagudott a macskám, mit...

Megharagudott a macskám, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Két napra elmentem itthonról, most jöttem haza, és a két macskámból az egyik mintha haragudna rám. Eddig bújt, dorombolt, az ölemben aludt, most meg oda se jött mikor megjöttem, hanem pár méterre megállt tőlem és onnan figyelt. Máskor amint szólok neki, kurrugva jön oda, most meg csak nézett, hiába szólongattam. Mikor meg fölvettem, meg se engedte simogatni magát, ugrott is le az ölemből. Máskor mint egy baba, a hátán fekszik és dorombol az ölemben. A másik macskával semmi gond. de ez mint ha idegen lennék úgy viselkedik. Lehet két nap alatt elfelejtette ki vagyok, vagy haragszik rám? Ez lehetséges? Nekem már annyira hiányoztak, az első éjszaka sírtam is, annyira hiányoztak, soha nem voltam még ennyi időre távol tőlük, csak amíg munkába vagyok, de az is kb. fél nap. Mit csinálhatnék, hogy újra a régi legyen a kapcsolatunk, nem szeretném, ha így maradna..

L22

Egyébként nem maradtak kaja nélkül, a szomszéd adott nekik, meg a vizüket is figyelte, meg gondolom vadásztak ők maguk is..


2018. júl. 28. 15:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Játtsz vele, simogasd sokat, adj neki pár finom falatot.

Hamar megenyhül majd.

2018. júl. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

A macskának is vannak érzelmei, de nem haragtartóak.

Rendbe jön majd minden!

2018. júl. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Puhítsd meg egy kicsit, adj neki finom kaját, ne te hívd oda magadhoz, hanem menj oda te, ez nem harag, csak hisztizik, hátha így nem mész el többet. Olyan aranyos, hogy így szeret.
2018. júl. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Egy kis türelem, játsz vele, simizd

Mondj neki szépeket, én amikor megdicsérem a cicám mondogatom neki hogy milyen gyönyörű hanyatt vágódik és engedi hogy simogassam :D. Szóval megfog ő enyhülni. Vegyél neki valami finomat.

2018. júl. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
42%
ez a leírás után még csodálkozom, hogy az állatok még nem vették át az emberek felett a hatalmat. de visszatérve a problémára, nyugi, meg fog enyhülni, addig is próbáld 'kényesztetni', jársz vele... stb. gondolom, nem haragszik rád, vagyis... ennek az abszurditását nem tudom elmagyarázni.
2018. júl. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
0%
*játsz
2018. júl. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
59%
Nincs olyan szó, hogy játsz. De olyan sincs, hogy kényesztet.
2018. júl. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
8%

Ha 13 évesen ezen a lelki szinten állnál, hogy sírsz két macska után, azt mondom oké. Na de 22 évesen? Jó ég...

21/f

2018. júl. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

szerencsed van hogy nem haragtartoak, kulnben este kinyirnanak alvas kozben, azert az ajtot zard be!


:D

2018. júl. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
#8 Jól van, örülök, hogy kifogtad belőle a lényeget. Igen, szeretem az állatokat, és? A hörcsögöm után is két napig sírtam miután meghalt, és a mai napig virágot viszek a sírjához, lehet emiatt is vannak akik hülyének gondolnak, nem érdekel.
2018. júl. 28. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!