Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megharagudott a macskám, mit...

Megharagudott a macskám, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Két napra elmentem itthonról, most jöttem haza, és a két macskámból az egyik mintha haragudna rám. Eddig bújt, dorombolt, az ölemben aludt, most meg oda se jött mikor megjöttem, hanem pár méterre megállt tőlem és onnan figyelt. Máskor amint szólok neki, kurrugva jön oda, most meg csak nézett, hiába szólongattam. Mikor meg fölvettem, meg se engedte simogatni magát, ugrott is le az ölemből. Máskor mint egy baba, a hátán fekszik és dorombol az ölemben. A másik macskával semmi gond. de ez mint ha idegen lennék úgy viselkedik. Lehet két nap alatt elfelejtette ki vagyok, vagy haragszik rám? Ez lehetséges? Nekem már annyira hiányoztak, az első éjszaka sírtam is, annyira hiányoztak, soha nem voltam még ennyi időre távol tőlük, csak amíg munkába vagyok, de az is kb. fél nap. Mit csinálhatnék, hogy újra a régi legyen a kapcsolatunk, nem szeretném, ha így maradna..

L22

Egyébként nem maradtak kaja nélkül, a szomszéd adott nekik, meg a vizüket is figyelte, meg gondolom vadásztak ők maguk is..


2018. júl. 28. 15:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Vegyél neki valami finomat, meg valami játékot. Az én cicám azt is szereti, ha az ipademmel jâtszhat, van rajta ilyen egeres játék.
2018. júl. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Na, estére már magától odajött. Délután megölelgettem, akkor nagy nehezen dorombolt, de nem jött az ölembe, estére már fölkéreckedett és dagasztott is, aztán elfeküdt az ölembe, ahogy szokott. :D Már annyira hiányoztak, olyan megnyugtató hallgatni megint a dorombolásukat, meg az a nyugodtság ami árad belőlük...
2018. júl. 29. 00:41
 13/14 anonim ***** válasza:

Biztos csak nem akarta elhinni, hogy ilyen HOSSZÚ idő után tényleg hazaért a gazdi

Azt hitték már elvesztél! :D

2018. júl. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én már nagyon sokszor mentem nyaralni egész hetekre, a cicáinkat hol ez, hol az etette, akit épp meg tudtam kérni, de sosem haragudtak meg, vagy féltek tőlem, vagy bármelyik családtagomtól. A cicák nem felejtik el a gazdájukat pár nap, de még pár hónap után sem. Szerintem valamilyen idegen szagot érezhetett rajtad, és amikor újra a régi "gazdiszagod" lett, és nem voltál annyira feszült meg ideges, akkor mert odamenni hozzád.
2018. júl. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!