Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hipoallergen cica? Allergiasok...

Hipoallergen cica? Allergiasok velemeny?

Figyelt kérdés
15 ev gyozkodes utan uvy tunik ravettem Anyukamat,hogy legyen egy cicank. O eleg sok allatszorre allergias bar a macskara meg nem vettuk eszre hogy elojonne. De a biztonsag kedveert megkerdeznem azokat akiknek ezzel kapcsolatba esetleg van tapasztalatuk,hogy ez hogy mukodik? Tenyleg van hipoallergen macska vagy ez csak hitegetes? Olvastam azokrol akiket annak irnak,a legtobb helyen a sziami,a brit es a skot logofulu szerepelt. Akiknek ilyen cicaja van tudna esetleg tapasztalatokat irni? Foleg a szemelyiseg erdekelne meg hogy mennyire hullik a szore. Elore is koszi!!:)

2018. júl. 30. 21:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
7-es vagyok. A félreértések elkerülése végett: 4 éve 120 ezerért vettem a törzskönyves brit cicámat. És megnéztem honnan..
2018. júl. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Es a perzsa cica? Tudom,nem hipoallergen,de nagyon hullajtja a szoret? Eddig vagy azt olvastam,hogy csak annyira mint az ember a hajat valamint meg lehet elozni a szor gyakori kefelesevel es furdetessel(heti 1x azt hiszem) mashol pedig hogy borzasztoan hullik a szore...
2018. júl. 31. 20:26
 13/15 anonim ***** válasza:
79%
Asszem a Balázséknál a rádióban pont a múlthéten volt a stúdióban két , mondjuk az félhipoalergén cica. Balázs nem viselte jól el. Meg egyszer Demi Lovato vett egy szőrnélküli cicát, csupasz, Szfinx a neve; na de másnap vissza kellett vinnie, mert kiderült, hogy arra is allergiás. amúgy a Balázséknál azt mondták, hogy nem is a szőrre allergiás, aki allergiás, hanem a cica nyálára. Amúgy még olyat is hallottam, hogy ha valaki allergiás,pl a pollenre, akkor az nem attól van, hogy a pollen ottvan, hanem hogy az ember nem volt olyan sokáig a közelében a növénynek, elszokott tőle; és sokk-ként érte a szervezetét. Tehát, hogyha pl többet menne virágok közelébe, akkor egy idő után elmúlna , immunissá válna. Meg pl olyat is hallottam, hogy egy méhész már védőruha nélkül bemehetett a méhei közé, és már egy idő után fel se dagadtak neki, ha megcsípte egy méh, mert már annyira hozzászokott felvérteződött rá a szervezete. Meg pl a parlagfű (istenek eledele), ő is pl tudja talán bármilyen allergiát is gyógyítani, ingyen, mellékhatások nélkül. PL ha 3 napig parlagfüvet rágsz, állítólag utána elmúlik még a parlagfűallergiád is, és ellenállóbb lesz a szervezeted. Tehát így egy nagyon jó gyógynövény.
2018. júl. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
*a bármilyet nem tudom, de úgy tudom, nagyon jó.
2018. júl. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Igen,mar en is olvastam rengeteg olyan tortenetet,hogy valaki gyerekkora ota allergias volt pl a macskaszorre ilyen nagyon durvan h folyt az orra meg tusszogott meg mittudomen aztan elhatarozta h neki azert is kell egy cica es eloszor meg jottek a tunetek aztan elmultak egy ido utan csak annyitol h egy legterbe volt vele szemely szerint en mind ebbe mind az agykontrollos cuccba hiszek(ha valamit nagyon akarsz es koncentrallsz (eleg sokat) akkor teljesulhet) egyebkent kiderult Anyukam nem allergias a macskaszorre se a nyalabna levo feherjere:) De ha valakinek esetleg van perzsa cicaja tudna nekem irni privatban? Elore is koszi!!:)
2018. júl. 31. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!