Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen fajta macska lehet az...

Milyen fajta macska lehet az alábbi, illetve talán beteg?

Figyelt kérdés

Nemrég besétált a kertünkbe egy lesoványodott, gazdátlan macsek, aki borzasztó éhes volt.Én meg megsajnáltam és enni adtam neki, már kezd visszahízni de amennyire látom kismacskákat vár ( hatalmas a pocakja). A probléma már csak az, hogy kétoldalt, a hasán kihullt a felső szőrrétege, ami sötétszürke,de megmaradt az alsó fehér. Ez utalhat valamilyen betegségre? Vigyem el állatorvoshoz? Nagyon szép cicus és szeretném megtartani. Sokkal hosszabb szőre van, mint a régebbi macskáimnak ( akik sajnos már nm élnek :(( )és a farka is sokkal tömöttebb ,a hullás ellenére is. Milyen fajta lehet?


U.I. Nem tudom, hogy hogyan kell képet küldeni gyakorin,de ha valaki elmagyarázza, akkor küldök a cicáról.



Köszönöm előre is a válaszokat!



2018. júl. 30. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Jól tetted hogy befogadtad.

Nem tudom miért hullt ki a szőre. Lehet ,hogy érdemes lenne felhívni egy állatorvost és először ott megkérdezni ,hogy lehet-e valami baja a cicának, ő majd megmondja ,hogy vidd be hozzá vagy nem.

2018. júl. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egy leírásból, de még egy képből is lehetetlen pontosan megmondani, hogy milyen fajta az adott macska.
2018. júl. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Töltsd fel a képet a képguru-ra,vagy az imgur-ra,és a linket másold be ide. És vidd dokihoz a cicát!
2018. júl. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom az osszes valaszt! Mindenkepp elviszem az allatorvoshoz, remelem semmi komoly baja nincs :)
2018. júl. 30. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!