Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit lehet csinàlni pàr hónapos...

Mit lehet csinàlni pàr hónapos làny cicàval aki nem hajlandó alomba wczni?

Figyelt kérdés
Nincs ivartalanítva a làny cica most màr a fiú cica megtanulnà ne menjen bele a làny cica almàba de így se akar alomba wczni a kis cica és az egész lakàst körbe pisilni. Mit lehet vele kezdeni màr sok mindent kipróbáltunk. A baràtom ott tart inkább kidobjam a kis cicàt pedig nagyon szeretem nem akarom. De unja hogy még az àgyat is lepisili meg amit ér. Hiàba vettünk helyhez szoktato sprayt az sem segít hiàba cserélte ki az álmot naponta az sem mit lehet még tenni?

2018. aug. 3. 05:08
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsànat elirom mobilon írok és folyton àtírja a szavaim még akkor is hogy àllitottam rajta
2018. aug. 3. 05:10
 2/5 anonim ***** válasza:

éna helyhez szoktató cseppeket hallottam, hogy dicsérik, egyébként lehet baja van és tartani sem tudja.

Meg hát könyörgöm, KISCICA.. pár hónap alatt nem csoda ha nem megy neki azonnal a szobatisztaság. Türelem kell sok.

2018. aug. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Orvoshoz vittétek már? Lehet valami húgyúti probléma is...
2018. aug. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

- Helyezd át az almot olyan helyre, ahol pisilni szokott, ha ágyra jár akkor ágy mellé pl.

- Cseréld le az almot más fajtára, lehet túl kemény a mancsának

- Mennyire vastag almot pakolsz? 3-5 centi az ideális, több alomba belesüpped, nem kényelmes.

- Úgy helyezd el az alomtálcát, hogy a másik macska ne tudja sarokba szorítani wczés közben. Ha ez a szoba közepét jelenti, akkor legyen az (persze átmenetileg).

- Ugyanezen okból a tetőt is vedd le, ga van rajta - menekülési útvonal.

- Legyen több alomtálca, két cicának a három az ideális.


Nagy eséllyel territorális gondokról van szó egyébként, nem szobatisztaságról. Tart a másik macskától, bizonytalan a területében, ezért egyrészt jelöl, másrészt nem mer a zsákutcaként szolgáló alomba járni.

Ha mázlid van, akkor viszont csak az alom nem jön be neki.


A fentieket próbálgasd ki, ezzel párhuzamosan látogassátok meg a dokit is, nincs e egyéb gond a háttérben.

2018. aug. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az alom àt lett helyezve màr ki is lett cserélve màsik alomra még se használ semmi. A nagyobbak folyton jàtszik szerintem ez sem lehet a gond
2018. aug. 5. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!